Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 5evet dolgoztam egy munkahelye...

Alkonyat198928 kérdése:

5evet dolgoztam egy munkahelyen kozos megegyezessel lettem elbocsajtva! Ilyen esetben jar e vegkielegites?

Figyelt kérdés
2019. márc. 23. 10:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Az jár amit a szerződébe beírtok.

3 év után tuti jár 1 hónap, ha elküldenek. De ha a közösbe nem írjátok bele, akkor nem.

2019. márc. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A közös megegyezés nem felmondás, alapból nem jár semmi, csak amiben megegyeztetek.
2019. márc. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy közös megegyezéssel bocsátottak el. Vagy elküldtek, vagy nem.
2019. márc. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

Azért akartak közös megegyezéssel felmondani Neked, hogy ne kelljen végkielégítést fizetni - mert ezek szerint a közös megegyezésnél erről nem beszéltek.

Jó eséllyel nem fogsz végkielégítést kapni - hacsak nem táncolsz vissza a közös megegyezéstől, Mondd meg a főnökeidnek, hogy mondjanak fel ők.

Vagy ígértek valamit, ami miatt jó Neked a közös megegyezés?

2019. márc. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Pont ezért irattak sajnos közöst, h ne legyen se végk. se felmentési idő
2019. márc. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem kapsz vegkielegitest. Leirtak az okat. Ha elkuldenek ne kozos legyen mert nem kapsz penzt.
2019. márc. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
Igen, sajna Rád erőszakolták a közös megegyezést, ami helytelen. Ha nem írtad volna alá, akkor ők mondtak volna fel neked rendes felmondással. (fel sem tételezem, hogy fegyelmivel); akkor viszont járt volna a végkielégítés.
2019. márc. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Estádio de Felchút ***** válasza:
86%

99%, hogy nem kapsz egy fillért sem.

A "közös megegyezéssel el lettem bocsájtva" azt jelenti, hogy jól át lettél ****va, mint **** a palánkon.

2019. márc. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hmmmm igen ket eselyt kaptam vagy azt irom hogy kozos megegyezes vagy azt irom ala vagy azt hogy azonnali felmondas es akkor bele irjak az okat hogy minosegi hibat vetettem... Szoval igen eleg rendesen kihasznaltak es most meg meg at is b....k!!
2019. márc. 23. 22:15
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Te tudod, hogy jobb-e így, hogy a következő munkahelyen mondhatod azt, hogy váltani szeretnél, stb. stb., nem pedig azt, hogy háát, kirúgtak minőségi hiba miatt. Ettől függetlenül utánad érdeklődhetnek, 50 % az esély rá.
2019. márc. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!