Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Autószerelő, autóvillamosságis...

Autószerelő, autóvillamosságis vagy karosszéria lakatos?

Figyelt kérdés

Üdv!


Nagyon szeretem az autókat, szeretek velük foglalkozni, bütykölni, szètszedni, összerakni...

Èrdekel mechanikai, villamossági ès karosszéria szempontból is...


Munkám mellett ha van időm nèha dolgozom autószerelő mellett.

Nincs nagy tapasztalatom mèg, de van affinitásom hozzá.


A szerelő akivel dolgozom már idősebb, tapasztalt, de már nem nagyon halad a technikával, a règebbi típusú kocsikat megcsinálja, az újabbakat már nehezebben, van h el sem vállalja.


Ő azt mondja, hogy egyikkel sem lövök mellè, az alapokat megtanítja szívesen, de inkább villamosságit tanulják már mert az a jövő, vagy karosszéria, mert hiány van belőlük.


Nektek mi a vèlemènyetek, melyik èri meg jobban?



2019. márc. 23. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A barátom 60 éves, és autóvillamosság szerelő végzettsége van. Szerelő műhelyben dolgozik. Legtöbbször a többieknek segít, mert konkrétan villamossági baja ritkán van az autóknak.

Szerintem karosszériásnak tanulj.

2019. márc. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én barátom meg 68 éves, és annyi autóvillamosságis munkája van, amennyi igényli őt és a szintén szakember gyermekét is.
2019. márc. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
De az én barátom erősebb, bebeee! :-))
2019. márc. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!