Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Amerikába katonaság nehéz?...

Amerikába katonaság nehéz? Mennyit keresnek? Mi kell hozzá? Normális válaszokat várok.

Figyelt kérdés

2019. márc. 29. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nehéz, szerintem állampolgársági kell hogy tanulmány kell e azt nem tudom de nem hinném. A bérek meg sztem fennt vannak a neten
2019. márc. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nehezseget nem tudom de szerintem fizikailag nem lehet nehez mert volt egy kollegam, egy nagyon vekony no aki katona volt.

A kezdo fizetesuk nem tul jo de evek szamaval no es attol is fugg mi a rangod.

Kulfoldi allamolgarkent akkor lehetsz katona ha zoldkartyad van.

En elvileg lehetnek de fogalmam sincs mi a fizikai teszt bar valahogy amerikai erettsegi is kellene de nekem csak magyar van.

18 es 35 ev kozt kell lenned, kivetel ha korabban voltal mar katona vagy van valami jo tudasod, pl orvos, ugyved, stb.

Ha erdekelne a hadviseles akkor csatlakoznek, foleg mert nagyon sok kedvezmenyt kapnak es nagyon megbecsulik oket.

2019. márc. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!