Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nehéz a szobalány munka?

Nehéz a szobalány munka?

Figyelt kérdés

Mit kell csinálni/mennyire megerolteto?

Nem vettek fel máshova csak ide, de anyukám nagyon elbizonytalanított azzal, hogy nehéz. :(


2019. márc. 30. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem annyira nehéz, de néha gyomor jell hozzá. Pakolhatsz szétázott törölközőket, belefuthatsz használt tamponba, óvszerbe. Ha nincs 10 szobánál több, amit egyedül kell takarítanod, akkor elég kényelmes meló, de ha pl. panzióban egyedül vagy 15-20 szobára, akkor egy egyszerre távozó csoport után ki fog lógni a beled.
2019. márc. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2019. márc. 30. 22:46
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Mit kell csinálni: ágyazni, szemetet kivinni, porszívó, portörlés, rendrakás, néha mosogatás, fürdő takarítás, törcsik cseréje, bekészítések pótlása.

Elég nehéz tud lenni, de ez függ attól is, hogy hol vagy, hány szobád van, van-e kávégép, minibár, mindenféle extra, milyen vendégkör van, stb.

Ha pl. 2 naponta kell ágyat húzni, az megerőltető, de van olyan szálloda, ahol kb. csak akkor húznak, ha jön új vendég, vagy több hétig marad. Vasárnap általában a legnehezebb nap a sok utazás miatt.

Amire készülj, hogy nagy eséllyel 6 napot kell dolgozni, és a hétvége csak elég ritkán szabad.

2019. márc. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Ja és emellett készülj fel, hogy a munkatársak között lesznek érdekes arcok. 😀 (Nem a legképzettebb réteg megy, lesznek majd sztorik.) Cigizés és pletykálkodás fog majd menni non stop.

Meg ha lesz gondnoknőd (főnök), az is be tud kavarni néha.

De van borravaló néha napján, hacsak el nem lopja előled valamelyik kolléga.

Ennek ellenére én szerettem, sose unatkoztam.

2019. márc. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
nagyobb (pest belváros) szállodákban 20-30 szoba szokott lenni.
2019. márc. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Itt azt mondták ugye heti 5 nap lesz és 8 óra. Mert igazából közvetítő cég által megyek ide, tehát nem a szálloda fog bejelenteni.

Kissé parázok most tőle. :D

Ideiglenesre tervezem amúgy is, amíg máshova nem hívnak vissza. Csak nem tudom majd az interjúkat hogy oldom meg, hétköznap 1 szabadnapból. :/

2019. márc. 31. 21:33
 7/7 anonim válasza:
100%
Kedves Kérdező, végül milyen a munka?
2019. máj. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!