Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szakmat erdemes kitanulni?

Milyen szakmat erdemes kitanulni?

Figyelt kérdés

Szenvedek a munkanelkuliseggel, mert a nagy munkaerohiany ellenere sehonnan nem hivnak fel sajnos, sot, inkabb elbocsatasok vannak... Szoval elkezdenek inkabb szakmat tanulni.



Van erettsegim es nyelvvizsgam. (Es palyakezdo vagyok)


Olyan erdekel elsosorban, amit maganvallalkozaskent is csinalhatok.


(Pl.: Mukormos, autoszerelo, karosszerias, kozmetikus)


Koszonom szepen elore is a normalis valaszokat! :)


2019. ápr. 1. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Epitoipari szakmák ilyenek. De szinte az összes kétkezi / fizikai szakmunka ilyen. Ne vidéki kis falvakban keress munkat akkor gyorsan talalsz :) en burkoloit csinálom épp es ha ügyes vagy meglehetősen jól lehet keresni :)
2019. ápr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Lany vagyok, sok hasznom nem lenne epitkezesen szerintem :(

De mindenfele szakmat varok, hatha masnak is segitseg :)

2019. ápr. 1. 21:35
 3/8 anonim ***** válasza:

Persze, a kétkezi munka, már ha férfi az illető.

Szakemberből olyan oltári hiány van, hogy a ház körül szinte minden munkát a férjem kénytelen megcsinálni. Pl. át kellett építeni a wc-t, mert eldugult, fél napos vízvezetékszerelői munka. Senki nem vállalta. Aki van szakember, fél évre előre be van táblázva, és amúgy is inkább nagyobb melókat vállalnak el, pár órás munka nem éri meg neki, vagy ha mégis, akkor olyan horror árat kér érte, hogy dobsz egy hátast. Jelenleg 2 ablakunk van kitörve, egyszerűen nem találunk üvegest, aki kijön vidékre kicserélni (a férjem ezt is megcsinálná amúgy, de a biztosító számlát kér, na persze.)

Csak valahogy a kétkezi munkát senki nem akarja kitanulni. Fizikailag nehéz, nyáron meleg van, télen hideg, koszos, fárasztó. Alapvetően 40 éves kor felett már az embernek mindene fáj, itt meg nem lesz nyugdíj, hát 70 évesen hogy szereli valaki a kéményt a háztetőn?

2019. ápr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Érted közli, hogy lány és komolyabb fizikai munka nem menne, de azért odaírja a kérdésbe, hogy karoszériás, meg autószerelő. Szerinted ezek is olyanok mint a körmözés?:D
2019. ápr. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolso:

Azert egy epitkezes nem ugyanaz, mint az autoszereles. Autot szereltem mar es tetojavitasban is segitettem, de rolad ugyanez szerintem nem mondhato el. Bar ha ennyire szemfules vagy, biztos azt is olvastad, hogy barmi johet, hatha masnak is hasznos ;)

2019. ápr. 2. 10:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol írtam, hogy olyan, mint egy épitkezés. Attól még nem egy női munka még 2019ben sem. Az, hogy otthon kicseréltél egy légszűrőt, vagy egy gyertyát az még nem autószerelés. A karosszériás melót meg inkább hagyjuk. Az arcoskodás az szépen megy, de ha ekkora amazon vagy, nem tudom minek akarsz könnyű melót:)
2019. ápr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Autoszerelo not mar lattam, ellenben epitkezesen not nem. Talan serti a "ferfiassagod", hogy ez is erdekel? Vagy mi bajod? Ha nem a kerdesre valaszolsz, akkor inkabb ne is irj semmit. Koszi ❤️
2019. ápr. 3. 11:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Neked nagyon beragadt ez az épitkezés anyukám :D
2019. ápr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!