Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Számvitelesek, nektek mennyi...

Számvitelesek, nektek mennyi a nettó fizetésetek?

Figyelt kérdés

Könyvelés, könyvvizsgálat, kontrolling, adótanácsadás stb.. minden területre kíváncsi vagyok.

Írjátok meg kérlek azt is hogy hány éve vagytok a szakmában illetve kort és nemet is. köszi



2019. ápr. 2. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Kettőt tudok neked írni, egyikük idősebb, 20 éve belsős könyvelő egy nagyon jól menő gyógyszerkereskedelmi cégnél kb nettó 530ért, plusz hatalmas bónuszok.

A másik könyvelőirodából ment át belsősnek, így nettó 330 helyett 365 körül keres, itt ennél jóval kisebbek a bónuszok.

Adótanácsadó szerintem ha nem junior, akkor 500-tól felfelé, de vállalkozóként meg lehet csípni sokmilliós üzleteket. Apám adótanácsadó vállalkozóként, kb 15 millió bejön neki külföldiek adóbevallásaiból, és akkor egy két-három hetes munkáról beszéltünk.

De pl volt most az egyik ügyfelemnek adótanácsadása, nem emlékszem a részletekre, de kb az volt az ajánlatban hogy max 10 órát és 1000 eurót számláznak ki, persze ez egy tanácsadó cég volt és nem ezt az összeget kapja az alkalmazott, de vállalkozóként ez se lenne rossz pénz egy bő egynapos munkáért.

2019. ápr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

én most kaptam egy ajánlatot nettó 270e, kontrolling. nem tudom, hogy ez jónak számít-e. 23 vagyok, most fogok diplomázni, de már 2 éve könyvelek részmunkaidőben. ja és a cég keresett meg engem..

szerintetek??

2019. ápr. 2. 20:57
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Párom egyetem után 200-al kezdett 4 éve, most körülbelül 400 a fizetése. Elég sokat nőttek a bérek, a 270 az korrektnek tűnik.

(Ő is dolgozott előtte diákként.)

2019. ápr. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves válaszolók!


Az eddig irt bérek a fővárosban értendők?



Kedves kérdező!


Az ajánlatot a fővárosban kaptad?

2019. ápr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen
2019. ápr. 3. 15:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Végülis elfogadtad a munkát? Ha igen, hogy vált be? Milyenek a napi feladatid kezdő kontrollerként? Azért kérdezem, mert én is nem sokára kontrollerként fogok dolgozni, de előtte sosem csináltam ezt...


Illetve ha nem, akkor miért utasítottad vissza?


Köszi szépen!

2019. ápr. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!