Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van közöttetek olyan, aki...

Van közöttetek olyan, aki pénztárosként dolgozik/dolgozott egy nagyáruháznál?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Én holnap kezdek az Auchanban. Pénztárosnak vettek fel. Egy sráccal voltunk ketten, mikor aláírtuk a szerződést. Ő a zöldségosztályra megy és mondta neki az a nő, akivel csináltuk a szerződést, hogy neki lesz mentora, aki majd tanítja. Nekem semmi ilyet nem mondott, csak, hogy hétfőn fél 12-re kell mennem. Még azt sem tudom, hogy hova kell mennem, mit kell csinálnom vagy, hogy a többi napon mikor kell mennem, ez utóbbit állítólag holnap mondják meg. Nekem is lesz azért valami segítségem? Már csak azért is, mert pályakezdő vagyok, zéró tapasztalat munka terén, főleg nem pénztárterminálokkal... És ha igen, hogy fog kinézni? Egyszer elmondja, hogy mit hogy kell csinálni és ott hagy, máris csináljam, amit kell? Légyszi, fontos lenne, mert eléggé félek, izgulok!
2010. júl. 4. 17:01
 1/1 anonim ***** válasza:
be fognak tanítani
2010. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!