Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nektek is lelkiismeret furdalá...

Nektek is lelkiismeret furdalásotok van, ha egy nap többet költötök, mint kellett volna, vagy általában szoktatok?

Figyelt kérdés

Mert nekem sokszor van, hogy eltervezem, ma 5000 Ft-nál nem költök többet. Aztán ma is eszembe jutott, hogy még nem vettem meg az havi buszbérletet, nincs otthon fogkrém, munkába kaját venni, elmaradt csekk, stb.

Persze költeni muszáj, élni kell valamiből, de amikor a félretett pénzes borítékból kell kivenni egy húszast hónap végén, már elég rosszul érzem magam miatta...


Ti hogy vagytok ezzel? Szoktatok stresszelni a pénz miatt, ha mondjuk félretenni se tudtok annyit, amennyit amúgy terveztetek félretenni?


Köszi a válaszokat!



2019. ápr. 4. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam rosszul érezni magam, mert bérletet venni kell, számlát fizetni kell, ha meg egyik nap elszalad a gyeplő, akkor másnap vagy harmadnap húzok rajta egy kicsit és máris egyensúlyba kerülök :-)
2019. ápr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is így szoktam!
2019. ápr. 4. 22:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ha olyat veszek, ami nem "letszukseglet", amiket felsoroltál az mind az. Bérlet, fogkrem, kaja a munkába, csekk... Ezeken sajna nem nagyon lehet spórolni :/
2019. ápr. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mennyi fizetésből valósul ez meg? Ez a fő lényeg. Alapvető dolgok miatt ne érezd magad rosszul..
2019. ápr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nettó 180.000 Forintból! Csak magamat tartom el. Egyedül élek. Dolgozom, mellette tanulok. Saját örökölt lakásban élek. 19/f
2019. ápr. 5. 20:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sosem költök többet, nettó 170.
2019. ápr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!