Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van lelkiismeret furdalá...

Miért van lelkiismeret furdalásom, mert felmondtam? Lehet azért, mert az első munkahelyem volt?

Figyelt kérdés

Miután végeztem a suliban nem tudtam elhelyezkedni a szakmámban, majd miután a másik választott képzés sem indult el, úgy döntöttem ideiglenesen dolgozni kezdek. Sok lehetőség révén egy gyárban kötöttem ki, 3 műszakban. Külsős cégként voltam ott (afféle munkaerő kölcsönző), így viszonylag kötetlenebb volt. Viszont most egyre jobban hullik szét a cég, a munka, minden. Tarthatatlan állapotok vannak, hol be kell menni, hol nem, néha olyan mint egy diákunka. A munka milyensége sem a legjobb. Hiába végzek minőségi munkát, és meg vannak elégedve ezzel a résszel, máshol lecsesznek a db számért. Külsősként nem szeretnek minket, sőt most már egyedül képviselem a cégünket, mivel annyira "nem kellünk" oda. Ha baj van, mi vagyunk a felelősek, stb.

Nagyon ideges szoktam lenni, már utálok bejárni.

Tudnám még sorolni, a lényeg, hogy már 3 hónapja tervezem, de ma megléptem és elküldtem a felmondásom. Most viszont, mintha egy enyhe lelkiismeret furdalást éreznék de nem tudom miért? 1 évig voltam csak ott, lehet talán a megszokás?

Járt valaki már így?



2018. márc. 2. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az , berögzöttség és egy kis félsz hogy mi lesz most a bizonytalan jövőben a biztos megtapasztalt gagyi helyett ...
2018. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki lelkiismeretes (vagy nem is tudom, mi a jó szó), az ilyenkor így érez. Kétszer mondtam eddig fel, mindkét alkalommal megvolt már az új helyem, jobb munka, több pénz, mégis kicsit rossz érzésem volt felmondáskor. De hidd el, a felmondási idő vége felé haladva egyre jobb lesz. Aztán utoljára kilépni megint fura lesz, de mire hazaérsz, már örülni fogsz, mint majom a farkának.
2018. márc. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Igen, ebben reménykedtem, hogy erről van szó! Az elején szerettem, jó volt a munka, ahhoz képest hogy csak egy gyár. A műszakomban lévő emberekkel jól kijöttem, könnyen együtt dolgoztunk. Most ott vagyok egyedül, a sok besavanyodott ember mellett, és ahol tudnak igyekeznek belénk/belém rúgni. Józan ésszel azt mondom, van jobb is, de még is ott van ez az érzés.
2018. márc. 2. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!