Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Te mennyire vagy elégedett a...

Te mennyire vagy elégedett a munkahelyeddel/munkahelyi körülményekkel?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 5. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A munka jó, fizikailag nem nehéz, szellemileg is elbírok vele, nem is monoton. A munkakörülmények jók, hűtött-fűtött a műhely, megvannak a szükséges szerszámok, nincs zaj és bűz, tudok magamnak szünetet csinálni, a kantinban aránylag jól főznek, jó áron. A fizetésem is jó.

Csak ez a k***a 12 órás műszak ne lenne, ezt nem tudom elviselni. Főleg úgy, hogy a cég addig cigánykodott, amíg mindenkinek lenyúlta a fizetett szabadnapjai 1/3-át.

2019. ápr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon, kellemes irodában dolgozom, ahol már akkor is lehet hisztizni ha túl hideg/meleg van, túl párás/párátlan a levegő, vagy bármilyen munkaeszköz, pl. szék, asztal, számítógép nem olyan, mint amilyennek szeretnénk.


Cserébe relatív nagy a felelősség, bár nem halnak meg az emberek miattunk.

2019. ápr. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A fizetés extrém szar, a körülmények szintúgy. Össze vissza váltogatják a 8 és 12 órás műszakokat, teljes a fejetlenség, káosz az egész cégnél. De! Az én munkaköröm az esetek 70-80%-ban teljesen nyugodt, szinte semmi dolgom sincs, csak a szólnak, hogy valamit javítani, beállítani, beüzemelni kell. A maradék időben inkább csak felügyelem a dolgokat. A hely közel van (kb. 10 perc alatt ottvagyok) és viszonylag laza a munkarend is. Gondolok itt olyanokra, hogy nem tartatják be túl szigoróan a munkaidőket, a szüneteket (legalábbis az én munkakörömben nem), és a kezem sincs megkötve, hogy most ezt meg azt kell csinálni, néhány alkalmat leszámítva.

Viszont a fizetés tényleg megalázó. Az itteni alapbéremet szerintem kukások kaphatják, pótlékokkal (szombati műszak, jelenléti bónusz stb) ér csak el egy normális szintet.

2019. ápr. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 qborka ***** válasza:
Én imádom a munkámat, csak sajnos mostanában kevés van belőle. A körülmények is jók.
2019. ápr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3
2019. ápr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!