Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Debrecenbe a Fag-nál milyen...

Debrecenbe a Fag-nál milyen dolgozni illetve 8 vagy 12 órás? Fizetés is érdekelne

Figyelt kérdés

2019. ápr. 11. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Úgy tudom csapágyakat gyártanak, főleg köszörűgépekkel.


Ennek megfelelően: monoton munka. Lehet hogy sok a por is, ami köszörüléskor képződik és azt igen egészséges napi 12 órában szívni...

2019. ápr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1-es: miért írsz be marhaságokat, amikor halvány elképzelésed sincs a gyártási-folyamatokról?!

Precíziós gépeken gyártanak minőségi termékeket.

Kérdező: nagyon fontos lenne tudni, hogy milyen beosztásra vagy kíváncsi... De ahogy hallottam a takarítók is elég jól keresnek... a többiek meg pláne.

2019. ápr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Szerinted egy köszörűgép nem "precíziós gép"? :Đ


Főleg amin csapágy gyűrűket gyártanak.


Taníts mester!!! xĐ

2019. ápr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Jaaa bocsi, Pistike lehet asztali köszörűgépre gondolt, amivel a lomposát szokta polírozni. Ez igaz, nem azzal gyártaja a FAG a csapágyakat, hanem inkább CNC köszörűgépekkel. :-)


Dehát mit tudhatok én erről, majd jön egy expert aki megmondja a tutit!!! :D

2019. ápr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Majom vagy a köszörűkő mellett - oda estél a fáról...
2019. ápr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz, ultra gáz fizu. Nem ajánlom
2019. ápr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!