Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha valaki nyer lottón azt...

Ha valaki nyer lottón azt hogy kell/érdemes kivenni? Több lenn

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy nyertél a lottón és mész kivenni a pénzed. Hogy mész? Álcázod magad hogy ne tudják ki volt az? Mivan ha aki kiadja a pénzt, megfenyeget hogy fizess neki a hallgatásáért? Vagy sztem maffia is tudja ki nyeri, kell nekik fizetni belőle? Amolyan védelmi pénzként? Amugy is, ilyenkor van titoktartás?

Nem nyertem amugy, csak eszembe jutott ez a téma, és kíváncsi vagyok, hogy is működik...



2019. ápr. 16. 18:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%

[link]


Első találat a google-ön. Nehéz volt?

2019. ápr. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

köszi a linket, de azért is kérdeztem itt, mert személyes tapasztalatokat akartam látni és nem elméletit...

Nem, néztem túl sok krimit csak nem rózsaszín szemüvegen keresztül szemlélem a világot... A világ minden, csak nem romantikus

2019. ápr. 17. 12:37
 13/15 anonim ***** válasza:
85%

"A világ minden, csak nem romantikus"


A világ az, amivé teszed magad körül.


Ha rossz emberek a barátaid, akkor nagy valószínűséggel azok fognak hatni rád.

Ha jó emberekkel veszed magad körül, akkor még a nehézségeket is könnyebben viseled.


Azért, mert vannak gonoszságok, bűnözés az életben, azért még Te érezheted jól magad.

Feltételezem, hogy van kezed-lábad - ami neked természetes - de nem mindenkinek van, így aztán adj Hálát azért, hogy Neked van és örülj az életnek, vedd észre a jót :-) !

Hogy jön ez ide? A kérdésedet már megválaszoltam, (valamelyik 74%-os vagyok), de a pesszimizmusod ellen is tenni kell valamit :-)

2019. ápr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
71%

"köszi a linket, de azért is kérdeztem itt, mert személyes tapasztalatokat akartam látni és nem elméletit..."


Ja, sokan tudnak személyes tapasztalatokról írni neked gyakorin, hogy nyúlta le a """"maffia"""" a lottó ötösüket.

2019. ápr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Hintalow ***** válasza:
89%
Van privátbankban dolgozó ismerősöm, kezelnek több lottó, sőt eurolottó nyertest is már soksok ève. Valahogy ezekben a sztorikban sohasem kerül elő a mafia... Túl sok volt a film :)
2019. ápr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!