Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnék Online vmilyen...

Szeretnék Online vmilyen pénzkeresési módszert csinálni, ami nem kérdőív töltés, hanem pl. Webáruházat csinálok vagy ilyesmi dolgokat. Sajnos Gimi mellett nincs sok időm dolgozni állandóan, viszont kéne egy kis bevétel is. Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 17. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ahogy írtad "nincs sok időd dolgozni" akkor egy webáruházas vállalkozást menedzselni sem lesz.
2019. ápr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a dolgozni alatt fizikai dolgoznit értettem, pl. heti 4x delutan dolgozni XY helyen. Az példa volt csal
2019. ápr. 17. 19:23
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Én ezt értem, de egy webshoppal szerinted nem kell foglalkozni? időt rá szánni?
2019. ápr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ennek a dolognak két éle van.


van az, amit te keresel, tehát hogy rugalmas, kötetlen munka.

tegyük fel a vállalkozásomban lenne ilyen feladat.

minek fizessek valakinek azért, ha én is el tudom ezt végezni épp akkor, amikor van szabadidőm?


másik oldal az, amikor viszont nonstop, határidős feladatok miatt még hétvégén is feladatrakésznek kell lenned, és nincs olyan, hogy bocs, most nem érek rá vagy épp suliban vagyok, majd megcsinálom 2 óra múlva, ha hazaértem.

2019. ápr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom s többieknek is igazuk van.

A webshop nem hasamra ütök s lesz egy kis zsebpénzem...


Maga az oldal megtervezése, elkészítése is idő, energia.


+ mivel valamit/valamiket eladásra szeretnél:

Adott termékek elkészítése, berendelése.


Vevőkör kiépítése.

Megbízhatóság.

...és még sorolhatnám.


Nah meg ha feketén csinálod s elkapnak...nos nem jársz jól pl kedves NAV által. 😁


Mindenről kell papír is.


Ha zsebpénzt szeretenél pl indíts blogot, de annak is idő kell hogy belendüljön s a nézettség után legyen bevételed.


+ mikhez értesz?


Én pl suliban szint úgy akartam kis bevételt.

Hennáztam, egyedi műanyag alapú ajándék dobozt csináltam (abból végül több bevételem volt, mint szüleim havi keresete együtt), tetováltam.


De mindezekhez is kell idő.


Kérdés napi hány órát szánnál pénzkeresésre?


"nincs sok időm dolgozni állandóan, viszont kéne egy kis bevétel is"

Majd megjegyzed, hogy fizikait nem szeretnél.


Kérjük a pontos részleteket.


Mert eddig ez olyan, mintha orvosként diagnosztizálna az ember egy beteget 2 tünettel, amit elmond...


Minden munka időt igényel 😉

Legyen az fizikaitól kezdve a szellemi munkáig.


+ tanulás mellett a fizikai "terhelés" pl sport is kell, mert nem jó a szervezetnek, ha csak az agyadat szívatod le s sokkal kellemetlenebbül fáradt az ember, nem piheni ki magát.


•Mi célból s mennyi bevételre gondolsz?

•Mennyi időd lenne naponta erre?

•Mikhez értesz?

s ezek csak a kezdetleges alap kérdések.

2019. ápr. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem inkább tanulj még, meg szerez élet tapasztalatot, mer az írásod alapján lövésed sincs az életről.


Nem fog csak úgy a semmire pénz hullani az öledben (hint: amit te szeretnél a semmi munkáért pénz)


Amúgy meg a gimi az egy nagy 0, amellett arra van időd, amire csak szeretnéd.


Jah amúgy ha a gyengébbik nem tagja vagy, akkor van egy kivétel... a sexmunka pont olyan amilyet te szeretnél, könnyű, kötetlen, és sokat fizet kevés munkáért...

2019. ápr. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi :D Eléggé félre lett értve, de nembaj, azert köszi a választ.
2019. ápr. 18. 08:58
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, egy webáruház kialakítása úgy, hogy normális pénzt hozzon, vagy egyáltalán kapjon forgalmat, nem kis idő. Bár ez attól is függ, milyen típusút szeretnél, magyarban gondolkodsz vagy nemzetközi piacon. Erre sok idő kell, meg persze tudás is.
2019. ápr. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tessék egy: Duriban vadászod a tényleg jó ruhákat és baráti körben jól kimosva a szagot belőle elpattintod többszörös áron.
2019. ápr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!