Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » NetPincér GO futár tapasztalatok?

NetPincér GO futár tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A NetPincér-nél futárként dolgozó/dolgozott(NetPincér GO) emberek tapasztalatait szeretném megkérdezni fizetésről és a magáról munkáról összességében.

2019. ápr. 23. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
szerintem már ott siralmas az egész hogy vállalkozóit kell hozzá nyitni.
2019. ápr. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ajánlom, nyugodtan próbáld ki! Óránként átlagosan 2000ft a fizetés. Igen, egyéni vállalkozás szükséges hozzá, ettől nem kell félni, nem nagy dolog, csak ijesztően hangzik. (Egy futár)
2019. szept. 5. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Most a koronavirusos balhé miatt mik a tapasztalatok? Sokkal több futár lett. Még így is megéri?
2020. jún. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azóta rengeteg futár lett, érezhetően kevesebb cím jut egy főre. Előfordul hogy egy óra alatt 500 fotintot keresek, vagy annyit se, de más erősebb óra kárpótolhat, úgyhogy még így is egészen megéri
2020. szept. 28. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mennyi borravalót szoktak adni? És amit a platformon adnak azt megkapod vagy áfa után?
2020. okt. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
60%
Borravaló 12 órás átlagban nekem 50-100ft/ kiszállitás közt mozgott. Van hogy 10 embertől semmi, aztán a 11-12. meg ad egy 500-st. Változó, de az átlag az átlag. A legérdekesebb, hogy a gazdag hegyvidéki milliomosok szinte sosem adnak. A panelben süppedő munkások meg szinte mindig. Az ember látszik hol lakozik.
2021. márc. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!