Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a tavmunka. net lehetőség?

Milyen a tavmunka. net lehetőség?

Figyelt kérdés
Beregisztráltam, aztán kiadott egy oldalt, hogy a regisztrációm érvényesítéséhez fizessek be 2900 ft-ot. Ez nekem elég gyanús, olyan átverésszagú az egész. Van valakinek tapasztalata velük? Nem akarom, hogy majd 3000 forinttal átvágjanak.
2010. júl. 5. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
ha dolgozol, akkor neked fizetnek, nem te fizetsz, hogy dolgozhass. Tuti kamuoldal!
2010. júl. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ez az...Tőlem várhatják a pénzt.... Inkább töröltem a regisztrációmat.
2010. júl. 5. 21:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Pilótajátéknak tűnik, vagy szimpla átverésnek.

Az önmagában nem lenne baj, hogy egy üzletbe be kell fektetni pénzt, de akkor mondják meg pontosan, hogy ez a pénz mi célt szolgál, és legyen rá garancia, hogy valóban arra a célra megy a pénz.

2010. júl. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utánaolvastam, és másoknak is volt velük gondja. Nagyon jó lehetőségnek tűnik, meg nagyon szépen hangzik, de aztán kiderülnek ilyen apróságok, hogy 3000ret fizess, hogy elküldjék a szerződést, aztán meg 8000ret, hogy elküldjék a kezdőcsomagot. Hát nagyon vicces. Jó lett volna, de mindegy, most már tudom, hogy ne dőljek be ilyennek.
2010. júl. 6. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!