Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan juthatnék el külföldre...

Hogyan juthatnék el külföldre zenélni?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm mesélte, hogy random hall ilyen emberekről, akik kimentek külföldre zenélni (pl Amerikába, gondolom bárokba, ilyesmi), ott ismertek lettek, aztán hazajöttek pénzzel a zsebükben, itthon meg azt se tudják, kik azok.

Hogyan lehet ilyen munkát találni/vállalni? Mi ennek a folyamata? Mindenképp kell hozzá külföldi ismeretség? Gondolom az országban is lehet rá itt-ott kereslet, de biztosan nem fizetik meg azt sem, ahogy mást sem.



2019. ápr. 26. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Persze vannak ilyenek, ott van például Miriam is. :D
2019. ápr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Hát figyelj, van ilyen de otthon is ismerettség kell sokszor hogy elindulj!

Kint mégnehezebb.

De egyébként meg vágj bele, kiköltözöl, kialakítod ott az életed, pár év múltán talán lesz fix helyed, aztán lehúzol vagy 10 évet és hazatérsz sok lóvéval.


Ja hogy te csak 2-3 év alatt gondoltad hogy meggazdagodsz?.... Felejtsd el...

2019. ápr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Közeli országokba:

-Busszal

-autóval

-vonattal


Nem kontinensen lévőkbe:

-Repülő

-Hajó


SEGÍTSÉG:

[link]

2019. ápr. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Www.sikereszeneszleszekesgazdagazonnal.com
2019. ápr. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Valahogy mindig elfelejtem, hogy itt olyan ritka az értelmes ember, mint maci mézben a brummogás.


#2, #4: egy árva szóval nem írtam, hogy mennyi idő alatt akarok mennyit keresni. Egyedül azt írtam, hogy akik kint jártak, azok sokat kerestek vele. Miért is ne lenne vonzó ez egy olyan ember számára, aki tud és szeret is zenélni? Ha meg az irigység beszél belőletek, hogy valaki legalább ilyenben is gondolkodik, és sikeres akar lenni, akkor azt javaslom, kezdjetek valamit az életetekkel...


#3: nyilván tisztában vagy vele, hogy nem így értettem, de köszönöm, hogy rám szántál 2 percet az életedből.

2019. ápr. 26. 13:01
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki a Twitch-et.


Utaznod sem kell, elég ha van egy szoba internetkapcsolattal, ahol nyugodt körülmények között tudsz zenélni, meg persze van megfelelő felszerelésed (számítógép, mikrofon, stb.). Ha angolul is tudsz, mégjobb, mert akkor potenciálisan sokkal több néződ is lehet. 2-3 magyarról tudok aki sztrímel, magyarok még nagyon le vannak maradva ezen a területen.


Milliomos valszeg nem leszel ebből és elindulni nagyon nehéz lesz, amíg összeszedsz pár ezer követőt és elkezdenek Téged is nézni.


Ha indítasz egy csatornát, belinkelheted, kíváncsi vagyok milyen hangszeren tudsz játszani és hogy tényleg tehetséges vagy-e :-)


Itt meg tudod nézni más zenészek hogy csinálják:


[link]

2019. ápr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6: köszönöm a választ, de az online világ nem az én asztalom :) Egyrészt azért, mert az emberek irigyek, és jobban szeretnek utálkozni, mint elismerni (kivéve, ha ultrakülönleges vagy), másrészt azért, mert semmilyen téren nincs hozzá affinitásom. Kamera, meg mikrofon, meg értelmes hely, meg áá, csak a baj van vele. Ha valamit nem akarok csinálni, abban meg nem lehetek sikeres.

Tisztában vagyok azzal, minden nagyképűséget félretéve, hogy tudok játszani a saját hangszeremen, de a twitch vagy a youtube nem az a közönség, ami engem érdekel.


Számomra az álommunka egy általam emlegetett eset lenne, ahogy ott vagyok egy kultúrbárban, és esténként nyomom a háttérben a laza jazz-t, vagy egy nagyszínpadon a kemény rockot néhány tehetséges zenésztársammal karöltve (bár utóbbihoz szerintem több szerencse kell) :D

Ütős hangszereken játszok egyébként.

2019. ápr. 27. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!