Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan aki területfejle...

Van itt olyan aki területfejlesztő geográfus msc végzettséggel eltudott helyezkedni? Ha igen érdekelne egy két dolog.

Figyelt kérdés
2019. máj. 3. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Bscvel csak
2019. máj. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én Bsc-vel tudtam elhelyezkedni azonnal, de semmi köze sincs a munkámnak az egyetemen tanultakhoz. Magyarán abszolút nem "szakmába" vágó a mostani melóm. És nem operátor vagyok egy gyárban...

Szerintem egyébként ezzel a végzettséggel 99%-ban lehetetlen elhelyezkedni, mert semmi értelme az egésznek. Totális időpazarlás 3 évig, MSc-vel 5-ig, az egyetem padjait koptatni.

Semmilyen hasznos, a való életben (főleg a munkaerőpiacon) hasznosítható tudást nem ad...

2019. máj. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért valami haszna csak van...:)
2019. máj. 6. 22:10
 4/4 anonim ***** válasza:
En speciel a szakdolgozatban írtakat valósítottam meg vállalkozóként , abbol élek azóta is itthon és a pályázatok ismerete sem lett egy utolsó dolog.
2019. máj. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!