Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Végezzek operátor munkát?...

Végezzek operátor munkát? Mire kell ügyelnii mikor megyek aláírni egy munkaszerződést?

Figyelt kérdés

21/F


Szlovákból van utolsó esélyem, hogy 5 írót megtanuljak, és lefeleljek jövőhéten, és hogy júniusban mehessek szóbeli felelésekre.


Már nem járunk iskolába, keresek magamnak már állandó munkát. Végeztem operátor munkát, itt ahol dolgoztam nem volt rossz, csak itt 3 műszakos munka van, és 8 órás munka. Én keresek 2 műszakos munkát.


Mire kell ügyelnem mikor megyek aláírni egy munkaszerződést? Őszintén félek, mert nem tudom hogy hogyan működik ez az egész, mire kell ügyelni.


Kérlek segítsetek. Szeretnék mindenképp munkába menni, csak nem tudom hogy hogyan van ez az egész. Van munkalehetőség olyan is, hogy raktáros. Szakmám adminisztráció, de a szakmám nem érdekel, és nem is tudnám ezt a munkát végezni a jövőben.


Kérlek adjatok tanácsot. Köszönöm.


2019. máj. 3. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Van egy kis gond - de ezt már írtam más kérdésednél is: ez itt egy MAGYAR oldal - tehát a szlovák munkajogban nem fogunk tudni segíteni Neked.

Nem tudjuk, ott mennyi a próbaidő (nálunk 3 hónap), nem tudjuk, ott ,milyen munkaügyi törvények vannak - szóval hogy segítsünk?

2019. máj. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Itt is 3 hónap a próbaidő.
2019. máj. 3. 20:07
 3/5 anonim ***** válasza:
castaotazka.sk a barátod.
2019. máj. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
arra hogy jó nevet írj le, Ross geller rosszat mondott, rá is b....
2019. máj. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Raktáros egy külön szakma, itthon targoncázni kell hozzá illetve vezetőnek elvárás lehet a logisztikai végzettség. Operátor = sima sori munkás. Mire figyelj? Hogy határozott vagy határozatlan idejű a szerződés, munkabér legyen beleírva, pótlékok ha van, munkaidő, legyen munkaköri leírásod..stb. Ehhez nem kell más csak józan paraszti ész, meg tisztába legyél a szlovák munkatörvény főbb pontjaival.
2019. máj. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!