Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek honnan szerezzek...

Szerintetek honnan szerezzek ennyi pénzt?

Figyelt kérdés

NEmrég kezdtem a vállalkozást. Webáruház. Egy nagyon jó terméket találtam ki, amit meg is hirdettem facebookon is.

Kb 1 hét alatt érkezett csak erre a termékre 1200 like és megrendelés.

Ami nagyon sok. Én a gyártótól rendelem a terméket csak szeretném nagyobb tételben, hogy gyors kiszolgálás legyen, scak ehhez kell ügye kezdőtőke. Kb. 600 -800 ezer ft. És ennek a 2 szerese jönne vissza minimum. CSak nem tudom honnan szerezzek, családom nem tud, hitelt nekem még nem adnak, mivel nincs 6 hónapos vagy 12 hónapos munkaviszonyom, 23 éves vagyok nemrég kezdtem.

Szerintetek kitől lehetne kölcsönkérni vagy mi erre a megoldás? A Magyar emberek többsége utánvétes fizetési lehetőséget választja, ezért kell nekem rendelnem előszőr a gyártótól, úgy nem kéne kezdőtőke ha előre utalás lenne, csak azt nagyon kevesen választják, mondjuk érthető is.

Megrendeléseket tudom bizonyítani hogy mennyi jött, esetleg keressek egy befektetőt?


2019. máj. 4. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Küldd át privátban az üzleti terved, ha tényleg életképes, lehet tudok segíteni.
2019. máj. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mennyi megrendelésed jött?
2019. máj. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aztán mikor majd az utánvételes vevők háromnegyede nem fizet akkor meg lesel mint hal a szatyorban.
2019. máj. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát nagyon soknál tartok megrendelésnél. Aki irt üzenetben, mindjárt válaszolok.
2019. máj. 4. 13:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Én szívesen adók ennyit tesa!

A profitod fele az enyém amíg vissza nem fizeted a kölcsönt aztán utána majd tárgyalunk még róla. :D

2019. máj. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

"1200 like és megrendelés."

"Ami nagyon sok.

LMAO


Ez semmi, még a kevés kategóriát sem éri el.

Nem mellesleg 800k az semmi, én ennek többszörösét kicsengetem zsebből.


De neked láthatóan még nem esett le a tojáshéj a seggedről, ha azt hiszed ezen megszedheted magad...

2019. máj. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem szedhetem meg magam de kezdesnek nem rossz. Ma valaszolok az uzenetekre,leirom megmutatom ha valaki akar igy segiteni befektetni. Akkpr e heten kell mert rengetek rendeles erkezeik.
2019. máj. 6. 09:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Provident ad gyorshitelt.Én 6 hónapja voltam EV, mikor kellett pénz.Ha választod az otthoni opciót, akkor gyorsabb.Utána majd leíratkozhatsz róla.Ha kéred őket, gyorsan kell a pénz, talán hamarabb megjön, én a 10 nap helyett megkaptam 6 nap alatt.Heti törlesztés.De van havi is, és nem iszonyat sok a kamata.
2019. máj. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!