Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fundamentázni mennyire éri meg?

Fundamentázni mennyire éri meg?

Figyelt kérdés
Pont most néztem egy ismerősöm azt hiszem 2 éve járt érettségire nem rég végzett és fundamentás lett előtte hentes pultban volt kiszolgáló jó ez nem jelent semmit tudom.De a lényeg sok fundamentás van ahogy nézelődök nap mint nap itt nálunk is min 5 öt tudok de szerintem van több is van akinek autója is van van akinek nincs.Szóval az ismerősöm rögtön osztogatja siker,gazdagság,karrier,új éllet meg már le van fotózva a fundamenta összejövetelen mikor csápolnak a fentebb valóknak.Érdemes oda menni dolgozni?

2019. máj. 7. 02:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

7: Szerintem az új ügyfelekkel nem lesz gond, mert a Fundamenta eddig sem a betétből, hanem a kihelyezett hitelekből élt (kezdett is túl nagyra nőni, valószínű ezért is kellett nekik kicsit odapiszkálni). Hitel pedig mindig kell az embereknek és abban elvileg a legjobbak között van a fundamenta.

A gond szerintem nem is ezzel van, hanem amikor az 1 héttel ezelőtt még kazánkovács Józsika pénzügyi szakember akar lenni.

2019. máj. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"7: Szerintem az új ügyfelekkel nem lesz gond, mert a Fundamenta eddig sem a betétből, hanem a kihelyezett hitelekből élt "


Nem vagyok otthon a cég működésében ezt bevallom, de csak okoskodás szintjén: nem azért mentek jól a hitelek, mert az embereknek már amúgy is ott volt lakástakarékuk? Ha ez kiesik, akkor szerintem első körben hitelügyileg mindneki a saját bankjánál kezd el körbenézni.

2019. máj. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem feltetlen, a Funda piaci lefedettsege eleg nagy hogy ne doljon be ettol, en biztositozom es sok ember van aki megtakaritas nelkul azonnali hitelt vesz fel toluk.
2019. máj. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok otthon a cég működésében ezt bevallom, de csak okoskodás szintjén: nem azért mentek jól a hitelek, mert az embereknek már amúgy is ott volt lakástakarékuk? Ha ez kiesik, akkor szerintem első körben hitelügyileg mindneki a saját bankjánál kezd el körbenézni."


Annyira én sem, csak van ismerősi körben, aki felsőbb szintű vezetőként dolgozik ott már sok éve. Meg nekünk is van a barátnőmmel 1-1 20e-s megtakarításunk.

Én úgy tudom, hogy az állami támogatás kivonásával úgyanúgy működik tovább ez az előtakarékossági rendszer, vezettek be új konstrukciókat, most maga a cég ad jóváírást a befizetésekre, meg tudtommal még tovább csökkentették az amúgy is nagyon kedvező kölcsönkamatot.

Meg a hiteligényléshez muszáj hogy kössön valaki ltp-t, mert arra tudja megigényelni. És sokan csinálják úgy, hogy megkötik pl ma az ltp-t, 1 hónap múlva meg kérik előre az egészet hitelbe.

Tehát szerintem ezzel nincs gond, nagyon tőkeerős cég ez, tudtommal német-osztrák a tulajdonosi háttér.

2019. máj. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!