Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ismered a Supernova Intertrans...

Danifi kérdése:

Ismered a Supernova Intertrans kft-t? Valóban tiltott kilóméter-bérezést adnak a sofőröknek?

Figyelt kérdés

#teljesítménybér #Supernova Intertrans #kilóméterbérezés
2019. máj. 7. 13:15
 1/5 walk w1th mee ***** válasza:
igen,volt erről egy post is a facen.kidolgozod a beled is ott. plus aszem napidij is van ha akarod,60 júró,de az csak akkor jár ha kint vagy az adott hóban több mint 25napot,ha kevesebbet akkor csak 50jár:)
2019. máj. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig volt a napidíj rendszer és áprilistól van állítólag csak ez a tiltott teljesítmény ösztönző bérezés. Ezt lehet találni az interneten róla; [link]
2019. máj. 7. 16:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálam megkeresnek a sofőrök 750 ezret, igaz kis családi vállalkozásban csinálom a fuvarozást viszont nagy távolságban dolgoznak.


A hideg kiráz az ilyen hirdetésektől,mert rohadtul behúzzák a sofőröket.

2019. máj. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem valami nagyon sántít ebben a blogposztban... Napidíj nélkül hogy lehetne mégis 750 ezret elérni? Mert tuti el lehet érni még ha CSAK elméletileg is, csak kilóméterpénzből ez lehetetlen :D Mellesleg engem az se érdekelne ha havonta nem 750 et keresek, hanem csak 500 at, vagy 550 et, de akkor az fix legyen.


A blogban amúgy azért sír az ember mert melózni kell, lol , nem is a fizetés a legnagyobb baja, nekem nagyon úgy tűnik hogy valami balphasz zöldfülű, mert egy kicsit is tapasztaltabb sofőr nem hisztizik olyanon hogy rossz címet adnak meg, mert 1, van annyi esze hogy tudja hogy a megbízó adja a címet nem ők guglizzák ki, 2, nincs olyan cég ahol ez ne fordulna elő.


A melóval kapcsolatos hiszti meg... ez is benne van a pakliban, ezért szívás a ponyvásozás, van silózás meg konténerezés és akkor az ízi meló.


Én a héten megyek pont a Supernovához interjúra, nyilván most már azért fenntartásokkal megyek oda, a legfőbb az hogy mondják meg mennyi a fix napidíj a legrosszabb esetben, a másik meg hogy ne kelljen buszozgatni Gratzba váltás miatt (mert ott is van váltás elvileg).


Ja amúgy az 1 hónapos próbaidő ha igaz akkor az nagyon gáz, mert 100% biztos vagyok benne hogy 2 hónap a felmondási idő, és akkor 1 hónap után már köteles vagy 2 hónapot ott dolgozni... a Wabinál legalább 3 hónapos próbaidő van, azért az sokkal megnyugtatóbb ...

2019. máj. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vagyis eddig éveken át úgy volt, hogy napidíjat adtak, és most hirtelen átváltanának km alapú fizetésre? Habár a nő telefonba mondott valamit, hogy hó végén majd a km-ek alapján elszámolsá blablabla... de én úgy értettem, hogy az az alapbér + napidíjon felüli pénz, mint az üzemanyagpénz a waberersnél. Remélem csak félreértés, és tényleg úgy van ahogy én hiszem :D Mert ez így ja abszolút nem lenne fair :/ A Wabinál az utóbbi években havi 7-8 ezer km-ket mentem csak, most ez az én hibám lenne? És akkor amiért ilyen fuvarokat kaptam a másik meg svéd spanyol körfuvart az 200 ezerrel többet kapna ezért? Nem tudom, nekem eléggé furának hangzik, meglátjuk.
2019. máj. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!