Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ki mond ilyeneket a tápkieg....

Ki mond ilyeneket a tápkieg. -ekről?

Figyelt kérdés

Én magam is most elég sok ilyen cucchoz jutottam, fehérje, bcaa, glutamin és még edzés előtti Supernova is van.

Szóval akik azt mondják hogy ezek károsak tulajdonképpen mire gondolnak? Mi lehetne benne bármi olyan anyag?

Én úgy gondolom hogyha bármi olyan lenen bennük már rég nem forgalmazhatnák őket, jó persze a cigarettát is árulják mégis káros tudom, de ezek mások mert mégis edzős cuccok.

Ti mit gondoltok erről?



2018. júl. 16. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van bármi rejtett veseproblémád, ez a kis extra fehérjetúlterhelés szépen ki fogja hozni. Ez a baj vele. És gondolom nem volt vesebiopsziád, hogy tudd neked nincs mondjuk minimal change nefropátiád...
2018. júl. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első, a túlzott fehérjebevitel akkor is rossz, ha húsból vagy növényekből jön... Nyilván egy elég normális, odafigyelő ember annyi fehérjét eszik, amennyi kell neki.


Egy minőségi fehérje az inkább csak fehérje (jó, aroma, édesítő is van benne, de a normál ételek zömében is s ezek még annyira nem vészesek, illetve attól függ, milyenek), mi lenne vele a gond? Merő tévhit démonizálni. Amiket soroltál (a Supernova kivételével, amiről lövésem sincs, mi), jobbára normális anyagokat tartalmaznak, amit úgyis bevisz az is, aki kerüli a kiegészítőket.

2018. júl. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egyetértek!

A supernováról pedig itt tudsz olvasni, ha érdekel esetleg:

[link]

2018. júl. 16. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!