Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Összeszerelő munkáért korrekt...

Összeszerelő munkáért korrekt a bruttó 277 ezres kezdő alapbér?

Figyelt kérdés
Autó futóműveinek gyártásáért, könnyű fizikai munka.
2019. máj. 12. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Igen, kb átlag, vagy több is kicsivel.
2019. máj. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos igen.
2019. máj. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

nem korrekt


de sajnos ennyit fizetnek átlagban mindenhol

2019. máj. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Reálisnak mondanám.
2019. máj. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%

NEM KORREKT??

Ti hol éltek???


Szerintem baromi jó ALAPBÉR egy sima összeszerelő melósnak. Mi kell hozzá? Maximum érettségi? De lehet, hogy 8 általános is elég...

Mégis miért fizetnének többet, mikor egy majom megcsinálja ezeket a munkákat, és lehet még gyorsabban is.


Egyébként melyik hely az amelyi kennyit fizet KEZDŐ ALAPBÉRNEK? Szívesen jeletnkeznék!

2019. máj. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Mikor legutóbb egyik s.gfej haverom lemajmozott egy melóst, az azt mondta neki jó oké majom vagyok, vegyél fel valaki mást... Hát azóta is üres a pozíció. Bárki megcsinalja igaz?? Nem az a lényeg hogy 270e bruttoert 8 általánosa vagy 3 diplomája van, hanem hogy csinálja e valaki 270 ért, az a baj hogy manapság a majom sem csinálja, aztán ha még beszolnak neki 2 okosat, mint te utolsó, leszamol aztán holnap a német prémiumok majd lebegni fog, mert a majom nem csinált alá futóművet br. 260 ért
2019. máj. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nem amjmoztam le én senkit. Annyit mondtam, hogy egy majom is el tudja végezni ezeket a betanított teljesen "mechanikus" munkákat. Nem kell gondolkodni, nem kell ötletelni megoldást találni, csak ugyanazokat a betanult mozdulatokat ismételni. Ettől persze még fizikailag lehet megterhelő és nehéz munka.

De ezekre a feladatokra szinte bárki alkalmas, ha megvan minden végtagja és nagyjából normális fizikai adottságokkal bír az illető.

Ahhoz képest ilyen szintű fizetés kiemelkedően jó.

Nálunk a sima betanított, sori dolgozók minimálbért vagy annál kicsit magasabb összeget kapnak alapbérként. Erre jönnek rá a különböző pótlékok, bónuszok és a cafeteria.

2019. máj. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-es válaszoló azért kíváncsi lennék, ha egy majom is eltudja végezni ezeket a munkákat, akkor vajon miért nem szerződnek le ezek a cégek valamilyen tenyészettel és alkalmaznak majmokat? Csak azért, mert a kérdésben szereplő helyen minimum érettségi vagy szakmunkás végzettség az elvárás és én még nem sok olyan majmot láttam amelyiknek lenne bizonyítványa (legalábbis a ketrec oldalára nem függesztették ki) Itt azért kell egyfajta értelmi szint ami magasabb a majmokénál persze nem a klasszikus szalag melletti összeszerelő munkára kell gondolni...
2019. máj. 15. 08:08
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdező te komolyan ennyire hülye vagy?

Nyilván nem szó szerint értettem, arra utaltam, hogy ezek alacsony hozzáadott értékű munkák, és ehhez mérten ez kiemelkedően magas bérezés. Nem tudom ezen mit kell ragozni még...

2019. máj. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem. Te vagy ennyire hülye. Alacsonyan hozzáadott munka az máshol van barátom pl. a konzervgyárban ahol dolgozol te is. Autóipar kicsit más.
2019. máj. 15. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!