Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gépészmérnökként Budapesten...

Gépészmérnökként Budapesten szeretnék dolgozni, milyen szakirány passzolna ehhez a legjobban?

Figyelt kérdés

Budapesti vagyok és gépésznek tanulok a műegyetemen, de ahogy láttam az állásajánlatokat és gyakornoki pozíciókat ezek mind nem Budapesten koncentrálódnak. Kicsit csalodító ez számomra mert nem szívesen költöznék el innen, milyen szakirányt érdemes választanom ennek fényében? (már gondolkodtam pályaváltáson is emiatt)


Köszönöm a segítséget! 😊


2019. máj. 13. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szinte lényegtelen, a gyakornoki tapasztalatod fog számítani az első munkahelyeden.
2019. máj. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vodafonelive ***** válasza:

Ha volt már több ízelítő óra 1-2 szakirány tantárgyából akkor azt neked kell tudni, talán a BME-n még ízelítő/kedvcsináló is van a szakirányokról.

Egy dolog biztos, az épületgépész egy kicsivel másabb, mint a többi szakirány, azok eléggé hasonlítanak egymásra. :D

2019. máj. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
cad/cam
2019. máj. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ha gépészmérnökként csalódáskeltő a helyzet számodra, akkor pár más mérnök szak esetében sírhatnának a delikvensek :D:D


Egy a lényeg, utolsó 1-2 félévben szerezz gyakorlatot, menjen egy nyelv és BSC-vel is indíthatsz 250 nettó körül.

2019. máj. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!