Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi lenne a fizetésem?

Mennyi lenne a fizetésem?

Figyelt kérdés

2010-ben egy minisztériumban 101 ezer nettót kerestem közalkalmazottként, diplomás helyen.

Pályakezdőként, de ez nem fontos szerintem, mert az elődöm idősebb volt, és ugyanannyit kapott.

Most mennyit lehet keresni hasonló pozícióban? Sokszor jut az eszembe, hogy ha még mindig ott dolgoznék, fel kellene mondadom, mert ebből még az albérlet sem jön ki.


2019. máj. 15. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a baj ez a hülye bértábla nem fog kikopni.... szóval max nettó 130
2019. máj. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom a bértáblában foglalat összegek nem emelkedtek, hanem a mindenkori bérminimumra (/minimálbérre) pótolják ki.

Szóval 130 körül, talán kicsivel többet.

De miért érdekel? Visszamennél? Mert ha igen, akkor ne tedd, ráadásul amúgy is létszámstop van.

2019. máj. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jaj, dehogy mennék vissza! Gyűlöltem ott dolgozni.

Csak egyszerűen kíváncsi vagyok, mert a mai napig nagyon durvának tartom, hogy ilyen fizetések voltak ott. Egy 8 osztályt végzett biztonsági őr a dupláját keresi.

2019. máj. 16. 10:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát igen eléggé megalázó, viszont azért vannak olyan munkakörök amelyek tényleg nem szólnak semmiről a közszférában. Pl.: nekem van egy ismerősöm, a helyi önkormányzatnál dolgozik és kb. heti 6-7 óra effektív munkával le van tudva a hét. A többi időben azt csinál amit akar, nem is nagyon kell bemennie a hivatalba, szóval tényleg elég jól elvan. Ahhoz képest nem olyan rossz fizetés ez már!

Kap kb. 130 ezer nettó bért, elosztva havi szinten 30 órával az 4300Ft-os órabér! Ami azért elég durva.

2019. máj. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!