Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

K&H Karrier Start program alatt milyen fizetést adnak?

Keress kérdéseket hasonló témákban: K&H, karrier, Start

máj. 16. 11:24  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A CS-GO miért írja, hogy: "The program can't start because MSVCRR1OO. Dll is missing from computer. Try reinstalling the program! "?
Youtube start-stop program?
Avon koordinátorok! Kinek hogy sikerült a villám start program?
Pályakezdő vagyok, most kaptam egy álláslehetőséget. Tudom, hogy jan.1-től megszűnt a START kártya, viszont van helyette ez az új akciókeret program. Ez most már automatikusan...
Szeretnék közmunkát vállalni (Start program,47 ezer Ft-ért). A 22ezres bérpótló juttatásra papíron nem vagyok rászorulva (semmilyen ellátást sem kapok). Kaphatok így közmunkát?
Dolgozott már vki közmunkaprogramban diplomásként, mit csinált és hogyan élte meg, mi az a Start-program?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!