Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldről mennyire nehéz a...

Külföldről mennyire nehéz a Neptun rendszerét alkalmazni, úgy hogy egy kis faluban dolgoznék a nyáron? Milyen dokumentumok kellenek a kollegiumhoz?

Figyelt kérdés

Nyáron tervezek kint dolgozni, viszont a kollégiumi jelentkezés és az órarend, beiratkozás tart vissza. Tudom, hogy gyakran Magyarországról sem müködik túlterheltség miatt, akkor előfordulhat, hogy odakinn sem.

Gondoltam, hogy előre beszkennelem a szükséges iratokat, hiszen ott nem lesz rá lehetőségem.



2019. máj. 19. 19:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyan nem vagyok egy nagy informatikus, de szerintem baromira nincs jelentősége, hogy helyileg hol vagy. Ha túlterhelt a rendszer, akkor túlterhelt, függetlenül attól, hogy Budapestről, Mucsröcsögéről vagy Berlinből próbálsz belépni.
2019. máj. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!