Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Strandon fogok diákmunkát...

Strandon fogok diákmunkát vállalni gy büfében. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Most a nyáron lehet, hogy büfében fogok dolhozni( Rómaifürdő), de egy kicsit tartok tőle, hogy nehéz lesz. 9-5 van a munkaidő. Még nem dolgzam ilyen helyen.
2010. júl. 7. 11:44
 1/2 anonim válasza:
100%
hát én a balatonon dolgoztam 2szer 1.5 hónapot gyakorlatként! nagy szívás volt az egész! pénzt nem kaptam érte, aztán reggel 10től, este 6-7 ig ott voltam talpaltam, leülni nem lehetett, ha ittál vmit felírták neked meg ilyen hasonló dolgok! igen gáááz volt! utáltam! soha többet megfogadtam! kihasználják a tanulókat ott ahol csak tudják!
2010. júl. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi! :) nem is megyek...be volt zárva a strand mikor odamentem "állásinterjúra"..a csávó meg nem volt sehol
2010. júl. 18. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!