Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A környezetmérnököket lenézik?

A környezetmérnököket lenézik?

Figyelt kérdés

2019. máj. 26. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
nem
2019. máj. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Nem, de kétségkívül mérhetetlenül könnyebb elvégezni mint bármely más mérnöki szakot.
2019. máj. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem fel fognak értékelődni most, hogy már az utolsó utáni pillanatban vagyunk, a Föld jelenlegi állapotát elnézve..
2019. máj. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, még jöhetnek?


Amúgy én úgy tudom, hogy ugyanolyan nehéz kb. mint a vegyészmérnöki vagy biomérnöki (mondjuk azt is sokan lenézik szerintem), legalábbis a matek kvázi ugyanaz...

2019. máj. 26. 16:48
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

nem kéne lenézni, de tudod műszakin nagy az ego...

biztos, hogy nem ez a legkönnyebb mérnöki szak... ilyet az mond, aki nem lát bele, sztem fogalma nincs, hogy mivel foglalkozik egy környezetmérnök, nekem más véleményem lenne, hogy melyik a legkönnyebb, de ilyeneket mondani meg butaság, mivel nyilván mindenkit más érdekel... pl kétlem, hogy a legtöbb infosnak menne a kémia, nem tudna elvégezni egy ilyen szakot

amúgy bios vagyok, nem környész

gondolom most mész egyetemre, akik benne vannak már, azok sose ezzel foglalkoznak, fontosak a környezetmérnökök eléggé

2019. máj. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%
Lenézik igen. Büfészak mint a többi.
2019. máj. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Nem lenézés kérdése. Kevesebb rà a kereslet mint egy gépészet mondjuk, így lehet, hogy csak a felét kapja majd fizetésnek. Nem lenézès hanem inkább kereslet kérdése.
2019. máj. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%
Összes környezetmérnök ismerősömnél magasabb vagyok, beszélgetés közben lenézek rájuk.
2019. máj. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem sem lenézés kérdése. Ezen belül is több szakirány létezik. Valamelyik életképes önmagában, valamelyik nem, mert ha már mérnököt keresnek, akkor egy szakirányú mérnököt vesznek fel, nem környezetmérnököt. Hatóságoknál pl. tök jól el lehet helyezkedni vele, vagy egy-egy cég környezetvédelmiseként, de alapvetően az első verzióban felkopik az ember álla.

Sok esetben a környezetmérnöki képzés 80%-ban együtt zajlik valamilyen más mérnöki képzéssel (pl. építőmérnöki, energetikai mérnök, biomérnök, vegyészmérnök, stb.) és általában a valamilyen más mérnöki képzés jobban megéri.

2019. máj. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!