Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek Penny vagy gyari...

Szerintetek Penny vagy gyari munka?

Figyelt kérdés
Ideiglenes allas, nem tervezem hosszutavra. Gyarban ket muszak, egyszeru munka, 100-120kb, a pennyben arufeltolto-penztaros, a fizetest nem tudom megmondani, a munka 8 ora gondolom. Szerintetek melyik a jobb, vagy melyik lenne a jobb? Sokat olvastam, elvileg a pennyben nagyon kemeny munka van, nem tudom, igaz e, es a fizetes ehhez kepest semmi. Gyarban meg nem dolgoztam, oda ismerossel mennek, azert a munkaert igazabol pofatlansag lenne tobb penzt kerni, szoval ezzel aranyos. Szerintetek? Illetve valaki, akinek van pennys tapasztalata?

2019. máj. 28. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát a gyári munkáról nem írtál túl sokat - ennél kicsit több lenne jó:nem mindegy, hogy egész nap állsz vagy ülő, összeszerelő munka, fiztikai vagy könnyű fizikai, stb.


A Pennyről annyit tudok, hogy ott azért a délutános pótlékokkal együtt a nettó 150 ezer összejön.

Az igaz, hogy ott mindent kell csinálni: a sütéstől kezdve az árufeltöltésig, a kasszázásig mindent.


Nem tudjuk, mennyire van szükséged a pénzre, mennyire vagy fiatal, de ha nem tervezel hosszútávra, akkor én inkább a Pennyt javasolnám: ha szerencséd van, kifogsz egy jó csapatot és jó kollégáid lesznek és nem annyira lélekölő, mint egy gyári munka.

2019. máj. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ismerősöd van a gyárban akkor én oda mennék. Mégiscsak jobb eltölteni az időt olyan valakivel akit ismersz, mint egy teljesen ideen környezetben, ismerősök nélkül lenni egyész nap.

Egyébként így nehéz megmondani. Függ attól milyen gyár ez konkértan, milyenek a munkafeltétlek, mit kell konkrétan csinálni.

Mert nem biztos, hogy a Penny jobb. Illetve gyárakban (feldolgozóiparban) elég jól is lehet keresni.

2019. máj. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt én sem gondolom (1-es vagyok), hogy a Penny feltétlenül jobb, csak abból indultam ki, hogy azt írta a kérdező: a gyárban csak nettó 100-120 körül kapna. Ezért is írtam, hogy attól függ, mennyire van szüksége a pénzre: ha nyugisabb, könnyebb munkát végez gyárban és nem kell a pénz, akkor a gyár - ha jobban szüksége van pénzre és még fiatal, akkor érdemesebb rövid ideig kicsit nehezebb munkát végezni és többet keresni.
2019. máj. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyetemre megyek szeptembertol, ha minden jol alakul, oda gyujtok. Olvasgattam a pennyrol, mert ma kell mennem majd be, es igen negativan beszelnek rola, emiatt kerdem, hogy esetleg ha mostanaban dolgozott valaki ott, tudna e valaszolni? Tudom, helyenkent, varosonkent mas, de hatha. Nem tudom, ott mennyi a fizetes, de biztos tobb, mint a gyarban. A gyar kozelebb is van, ha a luxust nezzuk. Nem tudok donteni. Szeretnek egyetemre gyujteni ugy, hogy mellette lenne koltopenzem meg itthon. Balatoni melot is neztem, de nem mennek messzire, ha van itthon is munka, eddig nem volt, most jott a ketto szinte egyszrre
2019. máj. 28. 12:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Bár a gyárról továbbra sem írtál semmit, azért a következőt mondom: a gyárba szinte biztos, hogy nem fogsz tudni a suli mellett járni, hiszen ott 2 műszak van, de a Pennyben előfordulhat, hogy megtetszik és egyetem mellett, mellékesként, hétvégente is beugorhatsz diákmunkásként - tehát még akár kiegészítésnek is jó.

Bár nem dolgozom Pennyben, de ismerek jó pár dolgozót - szinte évek óta ott vannak, abban a boltban. Igaz, keményen dolgoznak, de valamiért mégsem mennek el :-)

De te tudod...

2019. máj. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!