Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha nem tudok angolul, akkor...

Ha nem tudok angolul, akkor milyen területen lehetek esélyes arra, hogy munkát találok?

Figyelt kérdés
Eddig multiknál és irodákban dlgoztam, de most nincs munkám..ismerőseim nem tudnak segíteni....szerintetek ha nem udok angolul, akkor van esélyem? nem tudok eladó lenni vagy ilyesmi, mert a vevőkkel való kapcsolat nem az erősségem...:O) merre lehet angol nélkül sikeres az ember lánya középkorúan? ( nem a tanulj meg angolul a megoldás édekele, mert a munka most lenne jó...ha majd lesz,. akkor tanulok, de jelenleg most nem szeretnék...) kösziiiiiiiiiiiiii
2008. nov. 12. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Eszkimóknál, a bushmanok között, Fokföldön... csak tanuld meg a nyelvüket.

De pl. Magyarországon nem igazán van így esélyed.

Ma Magyarországon sajnos már nem erény - és főleg nem elég szinte semmire - ha magyarul tudsz.

2008. nov. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Szia

én dolgozom az ÖKONET Kft.-nél ha godnolod tudok neked segíteni.

2008. nov. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elég gáz, hogy, ha olyan az agya vkinek, mint nekem is,hogy nem az az agyféltekéje a fejlettebb, ami a nyelvtanulást segíti és anyuciék se fizettek be nyelvtanulásra és nekem sincs sok pénzem a számlák után erre....akkor döglött vagy, kutyába sem vesznek 2 diploma ide vagy oda. Gyarmat vagyunk.....Ha angolul tud vki, de egy tajparaszt bunkó vki embertársaival és van egy estin szerzett vagy vett érettségije még annak is könnyebb munkát találni....áááááááááááááááááááááááááááááááááá
2008. nov. 12. 14:44
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az Okonetes lehetőséget, nagyon aranyos vagy. Nekem nincsennek ismerőseim sajnos akiknek be tudnám mutatni ezeket a termékeket.
2008. nov. 12. 14:45
 5/6 anonim ***** válasza:

nagyon szívesen.

Arra, hogy nincs ismerősöd én csak az tudom kérdezni, hogy: nincs szomszédod, anyukád, testvéred, boltban nem is mered az eladót és senkivel nem szoktál váltani pár szót?

Persze, ez a Te döntésed, hogy mit gondolsz bizonyos dolgokról! Nekem sokat segített anyagilag.

Azért minden jót Kívánok Neked!

2008. nov. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ismerek rendes állást, ahova érettségi bőven elég - de felsőfokú nyelvtudás kell! És mivel ilyen ember nincsen - ezért egyetemet végzett embereket vesznek fel oda.

Tényleg gyarmat vagyunk.

2008. nov. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!