Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az önéletrajzba beleírhatom...

Az önéletrajzba beleírhatom már a jogosítványt?

Figyelt kérdés
Már megcsináltam a forgalmi vizsgát is, okmányirodában is voltam, szóval elméletileg "megvan" a jogosítvány, de még kb. 1 hét mire maga a plasztik kártya megérkezik. Ilyenkor már beleírhatom az önéletrajzba, hogy megvan? Mert végül is, mire dolgoznék, már a kártya is a kezemben lenne.

2019. máj. 29. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Írd bele feltétlenül, végülis ügyintézés alatt van, de ez már meglévőnek számít.
2019. máj. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Persze.
2019. máj. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Csak akkor írd bele, ha releváns, de akkor már igen, beleírhatod.
2019. máj. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
Írd bele nyugodtan, bár egy kezdő jogosítvány nem sokat számít, Futár cégek úgyse vesznek fel kezdőt, más munkahelyeken meg nem releváns
2019. máj. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
17%
Milyen helyre akarsz jelentkezni 0 km-es jogsival?
2019. máj. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%

5#

ha szándékában áll vezetnie a kérdezőnek, akkor mi a probléma? Nekem is van jogsim, pihen a fiókban. Nem áll szándékomban vezetni, csak. Nem is írom be az önéletrajzomban. Nem is keresek olyan melót, amihez jogsi kell. Ha mégis, megmondom, hogy van, de nem akarom használni. Nem fogják erőltetni, hiszen nem kell a munkámhoz.


Kedves Kérdező, írd csak bele az önéletrajzba, nyilvánvalóan akkor, ha használni is akarod. Úgy gondolom, hogy szeretnéd használni, hiszen azért jártál vezetni tanulni. Tehát, beírod és addigra lesz gyakorlatod.

2019. máj. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!