Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Erkölcsi bizonyítványt hol...

Erkölcsi bizonyítványt hol kell kérni és mennyi idő míg megjön, mennyit kell érte fizetni?

Figyelt kérdés
Egy állásra szeretnék jelentkezni és ahhoz kellene, jelenlegi munkahelyemen nem kérték így nem tudom, hogy van ez. Június 14-ig lehet jelentkezni. Addig megkapom még egyáltalán?

2019. máj. 31. 10:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Postan kell igénylőt vsnni ott fel is, tudod adni kb2 hét
2019. máj. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ügyfélkapun is tudsz már igényelni. Ingyenes, bár ha postán intézed akkor az igénylőt meg kell venni plusz fel kell adni, bár ez pár ez csak pár száz Ft. 2 hetet szoktak írni, de hamarabb meg szokott érkezni.
2019. máj. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Postán igényelheted, annyiba kerül amennyi a levél feladása. Nekem azt hiszem, 1 hét alatt jött meg.
2019. máj. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ügyfélkapun keresztül ingyenesen lehet igényelni, nekem pár hete 3-4 nap alatt meg is érkezett.
2019. máj. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az a baj nincs ügyfélkapum. Hogy kell azt csinálni?
2019. máj. 31. 10:29
 6/13 anonim ***** válasza:

#5

Postai igényléshez nem kell ügyfélkapu.

Azt pedig okmányirodában tudsz csinálni, ha jól tudom (nekem sincs :D )

2019. máj. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ügyfélkapu regisztrációhoz be kell menni egy okmányirodába személyivel, lakcímkártyával és 5 perc alatt megcsinálják.

Érdemes lenne megcsináltatnod, mert azon keresztül majd azt is meg tudod nézni, hogy bejelentett-e a munkáltató, az adóbevallást is ott tudod majd leellenőrizni jövőre, stb.

Hasznos dolog.

2019. máj. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha megcsináltatod az Ügyfélkapu regisztrációt, akkor online tudod igényelni az erkölcsit - ebben az esetben egészen biztosan megjön 1 hét alatt, míg csak postai úton nem biztos, hogy megfordul, főleg, ha sima levélként adod fel. Javaslom, ha mégis a posta mellett döntesz, akkor ajánlott elsőbbségivel add fel (sima ajánlottra 5 MUNKANAPot vállal a posta - bár általában hamarabb megérkezik). (ez bizony így már 5-600 ft-ba is kerülhet, míg online ingyenes)
2019. máj. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bocsi a közbekérdezésért, de ügyfélkaput bármelyik okmányirodában lehet csinálni, vagy csak abban, ami lakhely szerint illetékes nekem? Mert jó dolognak tűnik, de ha csak az illetékes irodába mehetek ezzel, akkor 3 nap szabadságom menne rá, annyit meg nem ér...
2019. máj. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia! Bármelyik okmányirodába/kormányablakba lehet intézni.
2019. máj. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!