Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha nincs nagy fejlesztői...

Ha nincs nagy fejlesztői tapasztalatom, de nagyjából át tudom látni a szoftverfejlesztési folyamatokat, akkor gazdaságinformatikus diplomával lehetek projekt menedzser egy fejlesztő cégnél?

Figyelt kérdés

2019. jún. 2. 19:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy milyen tanulmányokat kellene hozzá elvégeznem, hogy projekt menedzser lehessek?
2019. jún. 2. 19:48
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz, csak persze, nem PM-kent indulsz.
2019. jún. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Ehhez nem elég "nagyjából átlátni" a dolgokat. Majd ha LESZ tapasztalatod, vezetői képességed, problémamegoldó készséged, megtanulsz irányítani és a főnökeid is úgy akarják, akkor lehetsz - a diplomád nagyjából mellékes, az számít, mire vagy képes a diploma birtokában.
2019. jún. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
A sajat melohelyembol kiindulva project manager kb. akkor is lehetsz, ha tudsz onalloan lelegezni es nem sz*rsz a szoba kozepere. Nem, nem egy 5 fos sufnicegrol beszelek, hanem a vilag egyik legnagyobb IT szolgaltato vallalatarol.
2019. jún. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%

Azért a fejlesztésben dolgozó projekt manager, meg az ITSM projektmanager az nagyon más. De valóban, én is láttam már olyat, amit írsz.


Amúgy projekt asszisztensként lehet kezdeni például, és ha szereztél pár ezer óra tapasztalatot, akkor lehet szerezni valami faxa kis certit. PMP, Prince2, ilyesmik, keress rá.

2019. jún. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!