Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez mégis milyen felvételi...

Ez mégis milyen felvételi folyamat?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy nagy pénzügyi céghez egy ITs állásra. Három hónapig a fülük botját se mozgatták, aztán behívtak interjúra. Gyorsan, két hét alatt letoltunk két interjút, elég kemények voltak, de jól ment. Behívtak egy harmadikra. A harmadik kör előtt két nappal rámírtak, hogy a nagyfőnök, akivel beszélnem kellene, nem ér rá, keresnek egy új időpontot. Egy hét múlva rájuk írtam, hogy mégis mi van, erre azt írták, hogy megváltozott a felvételi process, most igazából nem is tudják kell-e a harmadik interjú vagy sem, kiderítik, a türelmemet kérik.


Na most azzal persze tisztában vagyok, hogy ebből már nem lesz semmi... A nagy kérdés az, hogy mire jó ez í vetítés, miért nem lehet megmondani nyíltan, hogy bocs, hát törölték a pozit stb stb.


2019. jún. 3. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem törölték csak siman, találtak egy jobb jelöltet
2019. jún. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oke, nincs ezzel se semmi gond, de akkor miert nem mondjak azt?
2019. jún. 3. 11:26
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Ezt én sem értettem soha. De velem előfordult, hogy hasonló hitegetés, szerencsétlenkedés meg magyarázkodás után végül megkaptam a melót. Persze az egész cég olyan szervezetlen volt, mint a HR, de azért szerettem ott dolgozni.
2019. jún. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na, felhívtak, enyém az állás. Nem tudom, hogy mégis mit vacakoltak ennyit.
2019. jún. 7. 08:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem anno a BT 3.5 hét utan jelzett vissza... Gratulálok
2019. jún. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5ös: szintén a BTvel volt ilyen nekem is.
2019. jún. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!