Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Egy középfokú angol nyelvvizsg...

Egy középfokú angol nyelvvizsga megszerzése milyen hosszú folyamat? 12. év elején érdemes még nekifogni, hogy felvételire meglegyen?

Figyelt kérdés

2014. aug. 3. 20:46
 1/3 anonim válasza:
figyelj. minimum 8 éve tanulsz angolt. tovább szeretnél tanulni, tehát nem hidegburkolónak tanulsz. az angol B2 nyelvvizsga egy lepkefing, én 10.-ben minden különtanár meg nyelviskola nélkül letettem elsőre 75%-osra. ha normális középsuliba jársz mennie kell. javaslom, hogy most azonnal feküdj neki, szókincsre gyúrjál és tanulgasd a phrasel verbs-öket. csinálj típusfeladatokat az interneten, van 1000 féle gyakorlókönyv. 2-3 hónap alatt a szintedtől függően simán felkészülsz.
2014. aug. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kezdő lennél, vagy már tanultál angolt? Mert ha eddig más nyelvet tanultál, akkor arra érdemes ráhajtani, egy tanév alatt nem tudsz nullától középfokig eljutni. Ha viszont tényleg angolt tanultál eddig, akkor csatlakozom az előttem szólóhoz.
2014. aug. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
8 éve tanulom, de iskolán kívül is gyakran használom az angolt. Úgy gondolom, egész jó vagyok.
2014. aug. 4. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!