Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sofőrként mit lehet írni az...

Sofőrként mit lehet írni az önéletrajzba?

Figyelt kérdés

Jelenleg még csak B kategóriával furgonozok kb. 2 éve, de szeretnék váltani, viszont nem tudom hogy lehetne jól megfogalmazni az önéletrajzban és mit írjak bele?!Pl. hogy hány kilómétert vezettem, honnan hová meg ilyenek? Még mintát sem nagyon találtam.


Előre is köszönöm a válaszokat.


2019. jún. 4. 17:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Pl miben van tapasztalatod. Városi vagy távolsági fuvarokat vállaltál, éjszakai, téli vezetéssel hogy állsz, mekkora autókat vezették, mert furgonból is van kisebb meg batár nagy is, amit B jogsival vezethetsz. Szóval ilyesmit. Leírhatod, hogy x éve balesetmentesen vezetsz.
2019. jún. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!