Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a fizetése egy polgárőr...

Mennyi a fizetése egy polgárőrnek? És milyen tanfolyam kell ahhoz hogy polgárőr legyek?

Figyelt kérdés
A polgárőrök minden nap dolgoznak vagy csak rendezvényeken?

2019. jún. 6. 12:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom hogy a polgárőrködést önkéntes jelleggel végzik az emberek. Nem jár érte fizetés.
2019. jún. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

"A polgárőrök folyamatosan képzéseken vesznek részt. Bizonyos felmérések szerint a lakosság 16%-a [forrás?] azt hiszi, hogy a polgárőrök fizetést kapnak munkájukért, de ez tévedés. Minden polgárőr, a megyei és az országos vezetők is, térítés nélkül végzik önként vállalt tevékenységüket."


[link]

2019. jún. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Ingyen dolgoznak?

De hát annak mi értelme a saját idejüket elpazarolják erre.


Mondjuk én is szívesen szolgálatba állnák egy rendezvényen menőségből is hogy lássanak a csajok meg a ismerősök hogy rendvédelmi ember vagyok olyan mint egy rendőr.

De ezt hosszú távon csinálni ingyen önkéntesen annak nem sok értelme van.


Legalább ha kapnának szállást érte meg élelmet még talán úgy megérné de azért teljesen ingyen az már hülyeség.

2019. jún. 6. 14:08
 4/16 anonim ***** válasza:

Tudod van az a réteg aki tényleg önkéntességből, önzetlenségből csinálja, mert úgy érzi hogy ennyit adni akar a közösség felé.


Meg van egy másik réteg akik kicsit rád emlékeztetnek.

Azok a "csendőr szindrómás" hülye gyerekek(felnőttek), akik megbuktak a rendőr alkalmasságin, vagy el sem indultak, mert tudják hogy alkalmatlanok, és elmennek inkább önként ingyen polgárőrnek hogy valamivel tudjanak feszülni hogy ők a "csőrmesterek".


Egyébként egy polgárőrnek pont ugyan annyi joga van bármihez mint egy egyszerű civilnek. Ha tapasztal valami rendbontást akkor értesítheti a rendőröket.


Nem igazoltathat, nem intézkedhet, nem kezdhet el bíráskodni, pont annyi joga van polgárőrként mint bármelyik civilnek.

2019. jún. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Arra hogy legalább egy 10 vagy 20 ezer forintot vagy ajándék csomagot adjon a kormány a polgárőröknek arra már sajnálja a pénzt de a stadionokra meg a semmirekellő dolgozni nem akaró Magyarországért semmit nem tevő roma származású embereknek persze ad havonta 25-30 ezres segíly pénzt.
2019. jún. 6. 15:52
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Hát kérdező, nem te vagy a legélesebb kés a fiókban annyi biztos...
2019. jún. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező látszik hogy neked is annyi fogalmad van a világról mint egy molylepkének.
2019. jún. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt is olvasgasd át kérdező, mert látszólag nagyon nem érted.

2019. jún. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit nem kapunk. De legtöbbünk nem is azért csinálja, hogy kapjon valamit. Rendezvénynél általában kapunk enni, de nagyjából ennyi. Viszont a köszönet, amit valamiféle segítségnyújtás után kapunk, felbecsülhetetlen. Persze ott a másik oldal, akik mindig mindenben a kifogást keresik, hogy ez nem jó, az nem jó. De én például azért csinálom, mert szeretem. Mellette önkéntes tűzoltó is vagyok.
2019. jún. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

De azt nem értem ezeket az embereket hogy minek lenni önkéntes tűzoltónak amikor lehet is az ember igazi tűzoltó is és akkor még pénzt is kapsz érte amit annyira szeretsz csinálni.


Tudom én hogy a igazi tűzoltónak iskola meg tanfolyamok kiképzések kellenek de az a érdekes hogy önkéntes már bárki lehet iskola nélkül is még nyomorékon is , a kedves ország persze hogy elfogadja a ingyen munkát bárkitől.



Ha a migránsok önkéntes munkát vállalnának Magyarországon egyből tált karokal várnák őket de persze ha nem dolgoznak ingyen akkor már egyből egyet sem engednek be és még a kutyát is jobban becsülik mint őket.

2019. jún. 6. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!