Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy cég jegyzett tőkéjéből...

Egy cég jegyzett tőkéjéből lehet következtetni arra, hogy a fizetések magasak vagy alacsonyak?

Figyelt kérdés
Úgy az átlaghoz képest.
2019. jún. 8. 21:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem. A korábbi évek nettó árbevételeiből sem lehet biztosra menni, de mégis nagyobb eséllyel, mint a jegyzett tőkéből.
2019. jún. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
egy kkt-nál dolgozom, ott 20 ezer forint a jegyzett tőke, ebből hogy következtetsz mégis a fizetésekre?
2019. jún. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
kft cégek 99%-nak 3m. a jegyzett tőkéje...
2019. jún. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az a cég amit néztem ott 7 milliárd, és pl tudom, hogy egy másik helyi cégnek 300 millió, de ott nem túl jók a fizetések. Állami nonprofit cég egyébként a 7 milliárdos.
2019. jún. 8. 22:32
 5/18 anonim ***** válasza:
59%

De miért nem azt nézed meg, hogy mennyi az átlagos foglalkoztatottak száma, illetve mennyi volt a bér költség. Aztán osztasz.

Éves beszámolóban ez benne van.

2019. jún. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 xswerdy ***** válasza:
42%
ahogy az előző írja. Ezek is nyilvános adatok, nézd meg azokat. Persze csak az átlag fizetést fogod megtudni, és lehet, hogy az általad említett két cég egész más embereket foglalkoztat, egész más jövedelemért.
2019. jún. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
42%
Az átlagot tudod meg, de mondjuk élhetsz a feltételezéssel, hogy a komolyabb vezetői pozícióban kapnak kb bruttó 1 millát, ezzel valamelyest tudod a számítást korrigálni és akkor már egy kevésbé torz eredményt kapsz.
2019. jún. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Az éves beszámolót hol érem el? Honlapjuk még nincs, viszonylag új cég.
2019. jún. 8. 23:36
 9/18 anonim ***** válasza:

[link]


Itt rákeresel a cégre, majd a kiegészítő mellékletet letöltöd. Ebben szokott szerepelni a dolgozói létszám és az éves bérköltség.

2019. jún. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Az ott található bér költségben mi van benne? Minden amit a munkáltató fizet egy ember után? Tehát nem csupán az emberek bruttó fizetése hanem az összes munkáltatói járulék is ('szuperbrutto')?


Ha így van akkor nagyjából felezni kell, hogy nettót kapjunk,ha jól sejtem?

2019. jún. 9. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!