Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi egy kezdő gépészmérnök...

Mennyi egy kezdő gépészmérnök fizetése?

Figyelt kérdés
Közel egy éve dolgozok mint gépészmérnök és most szeretnék munkahelyet váltani. A fizetésigényre mennyit lehet mondani? 300.000Ft reális összeg lenne?

2019. jún. 10. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi infobol nem lehet megmondani. Mennyit kerestél előtte? Milyen területen? Nyelvtudas? Budapest vagy vidék?
2019. jún. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vidéken van. A jelenlegi fizu majdnem eléri a kérdéses összeget. A pályázott állással kapcsolatban elég jó tapasztalataim vannak még a gyakornoki évekről, illetve sulis képzésekről.A hirdetésben szereplő elvárásoknak megfelelek azt leszámítva hogy angolul tudok és nem németül de ez nem is követelmény csak előny.
2019. jún. 10. 15:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem szokott érdekelni, hogy mi a reális a cég számára, a jelenlegi fizetésem plusz 20 százalékot szoktam kérni. Kevesebbért nem éri meg váltani. (Feltéve, hogy alapvetően nem szenvedek az aktuális állásomban, csak ez vagy az bosszant/lehetne jobb.)


Amúgy nem írtad azt sem, h a 300br vagy nettó.

2019. jún. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Bruttó 530-at mondj.Ennek a nettója 350.


Ha a jelenlegi fizetésed csak egy kicsivel marad el a nettó 3-tól és te nettó 3-at kérnék, azért nem igazán érdemes váltani.


Ellenben a nettó 350, egy masszívabb változás lenne.



Igazából, engem sem szokott érdekelni,hogy mi reális a cégnek és mi nem.Megmondom az összeget,ha nem tetszik nekik, nem érdekel, nem engedek belőle.

2019. jún. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket. Azt el is felejtettem, hogy nettó összegről van szó. Azért vagyok kicsit félénkebb mert még pályakezdőnek számítok és nem tudom, hogy így mennyire lehet ilyen összegekkel dobálózni. A jelenlegi melóhelyen kérdés nélkül megadták azt az igényt amit mondtam (300 alatt egy kicsivel). Szerintetek az előző válaszomban eírt dolgokkal merjek/érdemes ilyen fizetést elérni?
2019. jún. 10. 20:23
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nem kell félénknek lenni, nyugodtan fizessék meg a szakértelmed. De nem értem tényleg, hogy érted, hogy érdemes-e több pénzért dolgozni. Ha érdekel a pénz, mint kb. mindenkit ebben a világban akkor érdemes, ha magasról teszel rá akkor nem érdemes.
2019. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!