Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kezdő gépészmérnökként Junior...

Kezdő gépészmérnökként Junior engineer mérnöki pozíciót pályázzak meg, vagy főállású pozíciót?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pesti Bosch, AVL, GE, Thyssen, stb... Illetve mennyivel változna a bérezés ha juniori pozícióban alkalmaznának? Gondolom több mint gyakornoki. (ÓE-BGK-n végeztem)

2018. ápr. 27. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:

A junior az főállás, csak azt jelenti, nincs még tapasztalatod.


Azért elképesztő, hogy el tudtál végezni egy mérnöki BSc-t, és ennyire fogalmatlan vagy, meg utána se tudsz járni.

2018. ápr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első, éppen ez itt most az "utánajárás", nyugi.
2018. ápr. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 Több helyen is a junior engineer gyakornoki pozíciót jelent, ezért is kérdeztem meg, de nagyon szimpatikus vagy hogy ilyen segítőkészen válaszoltál a kérdésemre.. ;)
2018. ápr. 29. 19:48
 4/4 anonim ***** válasza:
A gyakornokokat általában iskolaszövetkezeten át foglalkoztatják, így a bér jóval alacsonyabb, mintha főállásban dolgoznál. Ha nincs aktív nappali hallgatói jogviszonyod, akkor ez a megoldás alapból nem is opció, ha meg van, akkor valószínűleg még egyetemre jársz, tehát a főállás nem játszik. Én nem értem a kérdésed. Ha végeztél, akkor mindenképpen főállás, most hogy utána mi a pozíció neve, az cégenként változik. A junior kb minden szakmában azt jelöli, hogy kezdő vagy (kb 0-3 év tapasztalattal), nem gyakornokot jelent.
2018. ápr. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!