Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkahelyről ilyenért el...

Munkahelyről ilyenért el tudnak küldeni?

Figyelt kérdés
Mondjuk azt mondom a munkatársak előtt, vagy ilyenek, hogy elgondolkodtam a váltáson. Ez olyan dolog lehet, amiért a munkáltató meg szünteti a munkaviszonyomat , ha netán ez vissza jut a főnökhöz?
2019. jún. 13. 19:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Szinte biztos lehetsz benne, hogy el fogják pletykálni (azaz a főnök fülébe jut) és szinte biztos, hogy ha el akarnak valakit küldeni, akkor Te leszel az első.

Esetleg, ha normális a főnököd - bár ez kevéssé jellemző - akkor megkérdezi, hogy miért akarsz váltani?


De csak és kizárólag azért, mert ezt mondtad, nem fognak elküldeni.

2019. jún. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem
2019. jún. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
így van, ez munkahely meg főnök függő. nyilván ha jól dolgozol, akkor aggódva fog a főnököd érdeklődni, hogy miért mennél el, mi a probléma.
2019. jún. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
és miért pont én lennék az első ilyen esetben? Ha a munkámmal eddig nem volt gond az évek alatt, nem volt rám panasz , mármint úgy, hogy nem csesztek le.
2019. jún. 13. 19:44
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert rizikó vagy.
2019. jún. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"és miért pont én lennék az első ilyen esetben? "


Mert akkor nem kell törni a fejüket, hogy kit küldjenek el, nem kell "Mancika" "sirámait" hallgatni, hogy de hát "én egyedül nevelem a gyerekemet, miből fogunk megélni" (megjegyzem jogosan), stb., hanem Te úgyis el akarsz menni, hát segítenek :-)

2019. jún. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"és miért pont én lennék az első ilyen esetben? "


Mert tudjak, hogy igyis-ugyis le fogsz lepni.

2019. jún. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
Sot, az is eselyes, hogy ok mar most elkezdik keresni a teged levalto embert, majd, ha megtalaljak, teged szepen kirugnak.
2019. jún. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
68%
Én pár hónapja nagyon besokalltam és megkérdeztem a főnökömet, hogy át tud e tenni cégen belül másik területre. Azt mondta, ezt azért még gondoljam át, mert ő nem javasolja. Átgondoltam, maradtam, azóta se rúgtak ki. Mondjuk én felmondtam nemrég :P
2019. jún. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
LOL, sok érdekes vélemény született itt. Ha én bejelentem a munkahelyemen, hogy elmennék, akkor az első kérdés, hogy mit tudnának ez ellen tenni, mennyi plusz pénzért maradnék, stb. Ha meg nem is a felettesednek mondod, hanem csak beszélsz róla a munkatársak körében, akkor kb. pletyka szintén marad és senki nem is fog érdemben foglalkozni vele.
2019. jún. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!