Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy fogorvos...

Mennyit keres egy fogorvos Budapesten alkalmazottként magánklinikán?

Figyelt kérdés

Önálló praxis esetén nyilván mindenki annyit, amennyit megtermel magának, azonban ha valaki fogorvos, akkor van lehetősége magáncéghez menni alkalmazottnak.

Nem nagyon találtam adatot arról, hogy ezesetben mennyit keresnek. Valaki tudna erről nyilatkozni?



2019. jún. 16. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
Azért nem találtál, mert ha magánklinikán dolgozik, akkor azt már a sajátjaként teszi, azaz a saját magánklinikáján van.
2019. jún. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

#1: dehogyis!

Szerinted minden magán fogorvosi klinikán egyetlen fogorvos dolgozik, aki amúgy minden mást is csinál, mert övé az egész vállalkozás?!

2019. jún. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nettó 400-500 ezret mindenképpen, akkor is ha egyáltalán nincs benne tulajdonrésze.
2019. jún. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nettó 800 ezer is megvan neki.
2019. jún. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek a tippek tévesek.

Akik ilyen helyen dolgoznak, általában részmunkaidőben teszik, max heti 20 órában.

Ráadásul hiába tűnik úgy, hogy otthagyunk egy vagyont, abban a pénzben benne van a felhasznált anyagok ára, a műszerek amortizációja és karbantartása, a bérleti díj, a tulajdonos haszna, legalább három ember (orvos, asszisztens, recepciós) bére és az adók.

2019. jún. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5:

A leírtakat mind a tulajdonos állja, az alkalmazottnak ehhez legfeljebb annyi köze van, hogy a tulajdonos az ő bérét is ki kell, hogy gazdálkodja.

Nettó félmillió alatt normális szaktudást nem nagyon fog megkapni senki Budapesten, és akkor még nagyon keveset mondtam. Természetesen kezdőként még nem ez a helyzet sajnos.

2019. jún. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!