Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dél-Dunántúlon érdemes maradni...

Dél-Dunántúlon érdemes maradni hosszabb távon vagy ez inkább egy leszakadó régió és jobb menni?

Figyelt kérdés
2019. jún. 16. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobb menni.
2019. jún. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egy elég gyenge régió.

A fizetések is rosszak.

2019. jún. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Külföldre kell menni.
2019. jún. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ny Dunántúl vagy Bp. Többi régió erősen kérdéses.
2020. ápr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Budapest, É-Ny dunántúl vagy Bécs és környéke...
2020. ápr. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi évekig éltünk a Dél-Dunántúli régióban. Mikor magasabb fizetésért munkahelyet akartam váltani, derült ki, hogy mennyire esélytelen helyben. Úgyhogy Budapesten kerestem állást, hamar találtam is, sőt én válogathattam, a korábbi fizetésem duplájáért, később a feleségem is jött, az ő szakterületén ez még nagyobb ugrást jelent.
2020. máj. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem érdemes maradni. Haldoklik a régió, több szempontból is: normálisan fizető munka alig akad, Pécs pusztul le folyamatosan, emelett semmi normális kikapcsolódási vagy szórakozási lehetőség nincs (nem a járvány végett, előtte sem volt). Az apró eldugott falvakról már nem is beszélek, néhol nagyon nagy szegénység van.


Én itt születtem, és itt nőttem fel, de fájó szívvel belátom, hogyha élhetőbb jövőt szeretnék, azt máshol kell megtalálnom.


Jelenleg a párommal költözésre gyűjtünk, amint van elég tartalékunk már húzunk is fel Győrbe. Nem egy ismerősöm van, aki innen ment fel oda, egyikük sem tért vissza azóta sem. Sokkal jobban a munka-és az életkörülmények is.

2020. máj. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!