Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valóban ennyit fizetnének...

Valóban ennyit fizetnének pizzafutárként?

Figyelt kérdés
Sziasztok, pár napja pizzafutár állást keresek, fel is hívtam kettő céget, (vidék, nem Budapest) és érdeklődtem a fizetés iránt. Az egyiknél 12órára 10ezer alap pénz, plusz a címpénz és borravaló. Ez még úgy okés is, de a másik 12órára adott volna 6ezer forint alap pénzt, plusz címpénz és borravaló. Ez az utóbbi lehetséges, hogy ennyit adna csak? Ez még a minimálbért se közelíti meg. 500forintos órabér, plusz még a saját autót is fent kell valahogy tartani és minden egyéb.. Ez szerintem kicsit pofátlanság.

#fizetés #minimálbér #órabér #pizzafutár fizetés
2019. jún. 19. 13:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
én is megpróbáltam az ételfutárkodást, itt is mondták hogy majd a borravalótól milliomos leszek. Az első nap egy 2990 forintos kajarendelésre adott 3000 forintot és visszakérte a 10 forint visszajárót. Utána felhívtam a főnököt hogy vége.
2019. jún. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom akkor mitévő legyek, Diák vagyok, de árút feltölteni nem szeretnék és egyéb meki stb. Jó lenne ha ki tudnám használni a B jogsimat.
2019. jún. 19. 17:51
 13/19 anonim ***** válasza:

A címpénz mégis mennyi?

Ha már saját kocsid van, akkor a benzint állja, vagy azt is ebből gazdálkodd ki?


Amúgy ismertem olyat, aki fix 30-at kapott, a többit összeszedte, de simán összejött neki. Robogóval.

Másik helyen fix 5 ezer, ez 2 éve volt, a kocsit ők adták, borravaló is összejött 6-10 ezer egy nap, szóval bőven megérte. Az utóbbinak másodállás volt, mert úgy dolgozott, hogy 4 nap meló, 4 nap pihi, és abban a 4 napban unatkozott.

2019. jún. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Engem is akartak alkalmazni kínaiak 300-as órabérért, eladni, takarítani, krumplit pucolni, asztalt pakolni.

A szomorú, hogy kb. 15-en voltunk a próbanapokon, valaki jobb helyen mondott fel hogy hátha felveszik ide, mert belváros.

Aztán a végén fel se vettek, nem részletezték miért csak mondták, hogy mehetek haza.

Valamelyik szerencsétlen ott pucolja hajnalban 300 Forintért a krumplit.

És itt még jatt sincs, egy pizzafutárnak általában adnak valamennyit, de kínai kifőzdében nem szokás.

2019. jún. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én még 8-10 évvel ezelőtt futárkodtam, karcsúnak tűnik ez a fizetés, de ha a borravalót is számolod akkor azért szépen lehet keresni. Nyári melónak nagyon jó robogóval, télire azért szerezz be egy kocsit.
2019. jún. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ma volt szerencsém megtudakolni, hogy a címpénz 250ft és ha ügyes vagyok akkor 30-35címet egy nap meg lehet csinálni.
2019. jún. 20. 00:40
 17/19 anonim ***** válasza:
48%
Vidéken szükség van pizzafutarra? :O
2019. jún. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, videken mind parasztok vagyunk es csak zsiros kenyeret eszunk hagymaval, de a hagymat is magunknak termeljuk! Aztan turhazunk egy isteneset, meg bofogunk.


Idiota...

2019. jún. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Indexen volt egy cikk netpincerrol:

"900 forintos órabér és az 550 forintos címpénz"

[link]


[link]

2019. jún. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!