Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kezdőknek diákmunka KFC-ben?

Kezdőknek diákmunka KFC-ben?

Figyelt kérdés

Most jelentkeztem a legközelebbi KFC-be diákmunkára és lassan megyek be erre a meghallgatásra.

Melyik munkaköröket ajánljátok így teljesen gyorséttermi tapasztalatok nélkül? Ugye van a kassza de azt sem csináltam még van a csomagoló és a konyhás. A csomagoló nehéz mert fejből kell tudni a szendvicseket nem? Kezdőként bonyolult vagy nem is ezt csinálja? Világosítsatok fel, valaki biztos volt már ott. Új embernek mit javasoltok? Ha pl kasszában elszámolok tényleg levonhatják a fizuból?

Kicsit avassatok be milyen belülről, mire számítsak és mit dolgozzak. Köszönöm!



2019. jún. 19. 22:46
 1/1 Kirkiri válasza:
Szia konyhán sosem úszól be főleg ha gyors vagy és nem rutin szerű akkor vannak a legnagyobb problémák kasszásként kis mértékben 5000 ft ig nem vonnak le a fizubol legalább 6 óra kell naponta hogy 1000 res órabéred legyen csomagolás nagyon monoton, drive os ként nagyon oda kell figyelni mert nagy lebaszasok vannak ha valamit elbaszol én a konyházást ajánlom sokb a jó ember.
2019. júl. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!