Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Itthoni testépítés kezdőknek...

Titkos Név kérdése:

Itthoni testépítés kezdőknek 14 évesen. Megoldható? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Szóval 14 éves vagyok, tegnap a haverom említett egy diákmunkát majd a 15. életévemre, elmondta hogy nagyon jól keres, de a meló meg is követeli a fizikai megnyilvánulást, ha jól fogalmazom. A 15. életévet 2014 áprilisában töltöm be, épp ezért addig fel szeretnék készülni a kemény időszakomra. Hogyan kezdjem el ezt az egészet? Egyébként jó tudni hogy most kb egy kis lepkefing vagyok, mert tényleg, abszolút de semmit nem végzek fizikai munkát, ellenben azzal hogy most megyek 9. osztályba hegesztő szakra. Remélem bírni fogom... Várom a válaszaitokat, remélem segítetek nekem, mert igen, valóban nagy a tét!

2013. aug. 7. 17:22
 1/4 dirtboy ***** válasza:
100%

fegyencedzés kell neked.


a hegesztéstől ne félj nem egy nagy fizikai munka,kőműves,favágó stb ezek a komolyak.

2013. aug. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vágj fát, nyáron sokan készülnek a télre, felajánlhatod hogy besegítesz. Egyébként meg fegyencedzés.
2013. aug. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Rendben, utána nézek a fegyencedzésnek :)
2013. aug. 7. 18:02
 4/4 anonim válasza:
konditerem? :D
2013. aug. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!