Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan dolgozhatnék adidas,...

Hogyan dolgozhatnék adidas, footlocker vagy ilyen márkás boltban?

Figyelt kérdés

Ilyesmi helyek érdekelnének, szeretnék a dolgozóknak juttatott kedvezménnyel élni (20%), plusz dolgozni is jó lenne ilyen helyen mert mindigis érdekelt.

Van valami különleges elvárás? Kinézet alapján ítélkeznek (mert az ilyen boltokban általában egy tipusú embert látok és én nem olyan vagyok).

Lehet részmunkaidőben is végezni?(két hétig nem leszek itthon, ha esetleg megkapnám az állást az problémát jelentene?)

Érettségit most kaptam, B2-es angol nyelvizsgám is van. Így diákként foglalkoztatnak még? (Tovább tanulok)

Nem volt még soha munkám, elnézést az esetleges hülye kérdésekért.



2019. jún. 21. 22:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Alapból nagyon kevés Adidas márkabolt van.

Footlocker meg pláne.


Keress rá a weblapokon pl. az üzletközpontok oldalain is szokott hirdetés lenni, vagy az üzletek oldalain.

2019. jún. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!