Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fuvarozók! Mennyi az átlagos...

Fuvarozók! Mennyi az átlagos munkaidőtök és mennyit túlóráztok illetve a túlórát kifizetik-e? Mennyit kerestek és milyenek a munkakörülmények?

Figyelt kérdés
Tudom, a vezetési időt nem lehet túllépni, az alaposan szabályozva van, én a napi munkaidőre lennék kíváncsi, le-fel rakodás, várakozás, teherautó szerelés, stb..

2019. jún. 22. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Én egy családi tulajdonú cégnél dolgozom.

12 év napocska után jöttem át ide.

Itt mondjuk nagyobb távokat vezetek,de nem mozgatnak és nem érzem magam bábunak.


Ilyen munkaszabadsága feeling.


Munkakörülmények teljesen mások. Családiasabb hangulat, és megbecsülik a sofőröket.

Teljesen új flotta.

A tulajdonos is sokáig kamionozott mielőtt megalapította a céget. Így ismeri a kamionos élet minden velejáróját.


Fizetésben pedig simán osztrák szint.


Szerelés,rakodás nincs, az nem az én dolgom.

2019. jún. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1-es merre van ez a cég? Mit fuvaroztok?
2019. jún. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

magyar-osztrák határ közelében.


faipari termékek (farönk vagy fűrészpor)

2019. jún. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs véletlen felvétel?
2019. jún. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát amennyire tudom várólista van az idén érkező új kamionokra.
2019. jún. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Osztrák fizetés nagyon jó lenne Magyarországon, nekem viszont csak pár hónapos tapasztalatom van vezetésben, úgyhogy egyelőre nem nagyon ugrálhatok, örülök, hogy legalább ide felvettek kezdőként. Én napi 10-15 órát dolgozok, ebből kb. 4-5 óra a vezetés, messzi nem kell menni csak maximum egy megye távolságba, viszont sok bolt van. Van amikor kézzel kell lepakolni oldalajtón 8-10 raklapnyi árut és még külön is válogatni.
2019. jún. 22. 17:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy német cégnél kamionozok túlméretes és túlsúlyos szállításban , tahográf diktálja a munkaidőt és a kezedtét meg a végét . Én sok esetben éjszaka megyek tulméretben , de ez van cserében így nemzetkozizésben itt nyugton egyik legjobb fizető meló nyugati pályát toljuk túlsúly és tulméretben engedélyezve kb dupla annyit keresek mint egy rendes ponyvás sofőr kolléga cserében a felelőség is és a kockázatok is sokkal nagyobbak
2019. júl. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!