Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány évet kéne dolgoznom...

Hány évet kéne dolgoznom hivatásos fényképészként egy luxushajón, hogy házat tudjak építeni (amolyan amcsi kertvárosi félét, csak téglából), illetve hogy egy Lexus avagy egy Chevrolet álljon a garázsomban?

Figyelt kérdés

2019. jún. 23. 20:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

Haha. :D

Ehhez tudni kéne, hogy mennyi pénzt lehet ezért elkérni.

De egyáltalán van ilyen?

Ez egy alkalmazotti állás, vagy vállalkozó lennél?

Mégis ki az, aki egy hajóút során nap mint nap, naponta többször kér ilyen szolgáltatást MA?


A mobiltelefonok már tökéletes minőségű képeket csinálnak, bárkit meg lehet kérni, hogy készítsen pár képet. A személyeket, a nézésüket, a mosolyukat úgysem tudod megváltoztatni, itt meg nem műtermi, sminkelt fotókról lenne szó. Ha bemozdulnak vagy épp a hátuk mögött süt a nap, hát csinálnak pár másik képet. Másodpercek kérdése.


Szerintem erre már nincs igény. Ebből nem fogsz meggazdagodni.

2019. jún. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Ennek a kérdésnek így semmi értelem nincs.
2019. jún. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#2 Neked nincs értelmed.


#1 A minap olvastam, hogy egy ilyen munka úgy néz ki, hogy van kb. 6-7 fotós egy hajón, ahol meetingeket, esküvőket, vacsorákat, stb. kell fotózni. A pénz 300.000-től kezdődik, de ehhez még hozzájöhetnek különböző prémiumok. Egy ilyen munka talán kinyithatna néhány ajtót az ember előtt, hogy aztán magánvállalkozóként, mint pl. esküvői fotósként dolgozzon a jövőben.

2019. jún. 23. 20:24
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Aztán fotós végzettséged már van?
2019. jún. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Előző, szerinted? :D



Ez kb ilyen dedós álmodozás kategória.

2019. jún. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Hát ha tudod, mennyit lehet ezzel keresni, akkor számold ki magad.
2019. jún. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%
Egyébként nagyon egyszerű, fogod a vélelmezett összeget amit ezért keresnél, fogod ház és az autó árát, és elosztod a fizetéssel. Ebből kijön hogy hány hónapot kell dolgozni. De ha ezt magadtól nem tudtad össze rakni, akkor inkább felejtsd is el az egészet.
2019. jún. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

Első vagyok.


Akkor félreértettük egymást. Nekem a luxushajó az egy óceánjárót jelent, ami kontinensek között megy, egy úton állandó utasokkal, akik szerintem ezt a fajta szolgáltatást nem igénylik, vagy legalábbis nem kellő mennyiségben.


Amit te írsz, hogy rendezvényhajók állank a Duna-parton, hááát... szerintem itt sem működne. Mármint nagyban biztosan nem. A hajóval lehet egy megbízási szerződésed, azaz ha ők leszerződnek egy rendezvánbyre, akkor az árban benne lesz a fotózás. Vagy ha nincs benne, akkor ajánlanak téged, és a rendezvény szervezője megkeres. De aki rendszeresen szervez akár esküvőket, akár más jellegű bulikat, annak jó eséllyel megvan a saját, bevált fotósa.


Prémiumot egyik esetben sem nagyon tudok elképzelni.


A 300 nettó meg ma már annyira alap, hogy ebből építkezni meg luxuskocsit venni sosem fogsz. A párom évekkel ezelőtt keresett ennyit egy gyárban, 2 műszakban. Ez ma már nem egy nagy fizetés.

2019. jún. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
Kinőtted a mosogatást, Bazsikám?
2019. jún. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%

@21:04


Ez nem ő. Balásznak is megvan a jellegzetes ostoba stílusa, de ez teljesen más.

2019. jún. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!